Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Barcások! Szerintetek kinek...

Barcások! Szerintetek kinek köszönhet többet a csapat: Messinek vagy Xavinak?

Figyelt kérdés

Már a csapból is Messi folyik, messzi így messzi úgy blabla. 3! lett az elmúlt 20 év legjobb bl játékosai között-.-".3!

Kedves Katalán Szurkolók szerintetek a fenti adat jogos/igazságos?És hol lenne Messi Xavi vagy Iniesta nélkül?



2011. nov. 19. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sehol, mivel tud egy elhúzós cselt+csak odapasszolják neki és üreskapura kell bepasszolnia...
2011. nov. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Messi is the Messiah!

Ő az istenkirály.

2011. nov. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

8 éve barcás vagyok. szerintem xavi - ini páros fontosabb mint leo habár a barcelona igy jó ahogy van és nem az egyéni teljesítmények hanem az egység a lényeg náluk tehát bárki is elkerülne máshova , nem teljesítene ilyen jól. de mikor messi sikereit említik a barcában tényleg odatehetnék mongyuk xavi nevét mert nagyban hozzájárul:)


visca el barca <3

2011. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Villa :D



amúgy sztem is a csapat egysége, összetartása a legjobb bennük!!


emberként is totál szimpatikusak mert tisztelik egymást



Messi talán egy fokkal kiemelkedik, de kétségtelenül Xavi is sokat tett le az asztalra!!


de én összességében mindegyiküket csipázom:)

2011. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
platini
2011. nov. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Kedves első válaszoló.

Nem csak odapasszolják neki, hanem ilyenkor tudni kell helyezkedni is, ill. rávezetni a kapura a labdát, felnézni és belőni.

Nem csak elhúzós cselet tud, pl. a tavaly előtti Barcelona - Arsenal meccsen föl - le, oda - vissza szlalomozott az Ágyúsok közott, fickándozott, mint anno Puskás.

Liverpool szurkolóként mégis azt mondom, ha Messi egy másik csapatban futballozni, nem lenne sztár.

2011. nov. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És mit gondoltok a szavazásról miszerint Messi az elmúlt 20 év 2. legjobb bl játékosa?
2011. nov. 20. 15:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Xavinak
2011. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát én elfogult leszek, mert Xavi a kedvenc játékosom. Egyszerűen ő szerintem van olyan fontos tagja a csapatnak, mint Messi.(ezzel nem Messi érdemeit kisebbítem, mert fantasztikus játékos, de amit Xavi az elmúlt 4-5 évben csinált, az csak évről-évre jobb lett.) Sajnáltam is, hogy tavaly nem ő kapta az aranylabdát, egész idényben kiemelkedően játszott, plusz a VB-n is meghatározó volt.

Az, hogy kinek köszönhet többet a csapat? Erre nem lehet válaszolni. Messi rúgta a legtöbb gólt, Xavi látott a legjobban a pályán, Villa fontos meccseken talált be, Valdes hihetetlen nagyokat védett, Abidal a műtétje után kb 40 napra a pályán volt, stb.....

Itt nem lehet kiemelni senkit, és ez a jó.

Még a fiatalok is évről-évre "nőnek" fel a "nagycsapathoz".(lásd tavaly Thiago, idén Cuenca)

2011. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Imre te tudhatod a legjobban, hogy milyen fontos a csatár jó helyezkedése, összhangban kell hogy legyen a kiszolgálóval és a legjobb ütemben kell kilépni a védők közül.Az 1-1 szituáció is nehéz amit Messi kifogástalanul old meg.Gondolom te tudod a legjobban, hogy milyen fontos egy nagyszerű középpályás.

Mindenestre köszönöm válaszod és gyógyulást kívánok :)


OFF:Autogrammot kaphatok valahogyan?:)

2011. nov. 21. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!