Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol, melyik fogadóirodánál...

Hol, melyik fogadóirodánál lehet női focira fogadni? Aki tud ilyen oldalt feltétlen írjon. Elmondanám, hogy én nem találtam olyan oldalt ahol lehetne fogadni nőki focira is

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 15:14
 1/4 anonim válasza:
Függ attól, hogy konkrétan milyen női focira szeretnél fogadni. Pl. egy női foci VB-re biztos lehet fogadni a nagyobb irodáknál (bwin, bet365, stb..), de egy helyi magyar női ligára nem hinném..
2011. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

előző vagyok:

mai kínalatban (2011.9.21) a női válogatott barátságos mérkőzésekre 7 irodában lehet fogadni:

10Bet

AllYouBet

bwin

NordicBet

SBOBET

Unibet

Victor Chandler

2011. szept. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Megint én.

Ma játszik Norvég női válogatott a magyar női válogatott ellen és több mint 15 irodában van rá kínálat, többekközt bet365, bet-at-home, Betsafe, Sportingbet, stb..

2011. szept. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Megint én.

Ma játszik Norvég női válogatott a magyar női válogatott ellen az EURO 2013 kvalifikációs meccsén, és több mint 15 irodában van rá kínálat, többek közt bet365, bet-at-home, Betsafe, Sportingbet, stb..

2011. szept. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!