Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ronaldinho vissza fog még...

Ronaldinho vissza fog még térni európába szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 12:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

mit nem értesz?

a brazil liga teljesen más mint európai bajnokság

sokkal gyengébb mint egy Seria A

Milannal nagyobb az elvárás, több klasszis van.


Ott van Neymar minden meccsen lő 3 gólt a válogatottban (Copa American) lőtt 2 gólt, ha télen el megy a Real-hoz megint nem lesz annyira gól erős mert erősebb bajnokság, erősebb elvárások, erősebb foci

2011. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Csak akkor tér vissza európába, ha akad egy olyan bolond tulajdonos mint az anzsié, és hajlandó lessz annyi pénzt beleölni ronaldinhoba, amiért lehet hogy csak egy átlagos focistát kap roni személyében (EZ TÖRTÉNT MILÁNÓBAN IS)
2011. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
apropo Neymart most több mint valószínű leigazolja a real
2011. aug. 9. 20:17
 14/14 anonim ***** válasza:

tudom karácsonyra, örülök is meg nem is szeretem Neymart de ott van Joselu aki szerintem nagyon jó csatár lesz.

Félek Neymar nem lesz jó a real-ban. De ha annyira beválik mint Robinho akkor jó lesz.


Hala Madrid

2011. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!