Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Látsz esélyt rá hogy ki...

Látsz esélyt rá hogy ki tudunk jutni a 2014-es Brazíliai VB-re?

Figyelt kérdés

Hollandia, Törökország, Románia, Észtország, Andorra.

Mennyi esélyt láttok arra, hogy elcsípjük a 2. helyet?


2011. júl. 30. 22:08
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
94%
te a magyar foci csapatra gondolsz??szerintem az öltözőig nem jutunk el!! :D
2011. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
biztos hogy nem
2011. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Hacsak valami csoda nem történik, akkor kizárt. Ebben a csoportban sajnos a 4. hely várható.
2011. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Igen, a magyar focicsapatra :D

Én azért egy 3. helyben bízok :) Bár végül is az már mindegy hogy 3. vagy 4.

2011. júl. 30. 22:24
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rengeteg. Romániát bekebelezzük, Észtországot visszacsatolják Oroszországhoz (Viktor kibulizza a ruszkiknál). Meggyőzzük a FIFA-t, hogy mi magyarok csakis mangalica bőrből készült labdával vagyunk hajlandóak játszani (megint csak Viktorban bízhatunk), ahhoz viszont hithű muszlim nem érhet, szóval Törökország is kilőve.

Ezek után már csak több pont kell, mint Andorra. A helyi postásnak csak rúgunk egy gólt kétszer. (ja, nem, az San Marinónál van...) Hollandiát hagyjuk, mert beszívva is oda-vissazvernek minket.


Persze ha éppen nem így esne, akkor nem sok esélyünk van.

2011. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Tyler913 ***** válasza:
100%
Legalabb a romanokat el kene verni.Amugy poen lett volna az A csoportba kerulni Horvatorszag,Szerbia es Macedonia melle.Parazs meccsek lesznek.Szo szerint...
2011. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

Ge.i hogy ekkora pechünk legyen már megint.:D Megkaptuk megint az egyik legnehezebb csoportot. Ebből max. harmadik hely lehet szerintem. Hollandok, törökök ellen esélytelen románok ellen kint szintén itthon talán meglehet de nagyon nehéz lesz. A másik két csapatot kötelező megvernünk..

Bár ne legyen igazam és csipjük el a második helyet.;)

2011. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

"Ge.i hogy ekkora pechünk legyen már megint.:D Megkaptuk megint az egyik legnehezebb csoportot."


- Tessék? Akkora mázlink volt az utóbbi években a sorsoláson, hogy szinte már szégyelltem magam érte.

2011. júl. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Te miről beszélsz? Csak egy ilyen mázlis csoportot mondjál amit kaptunk az elmúlt években.
2011. júl. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát vannak még csodák.

Hollandia ellen is hogy felszívtuk magunkat a Hollandiai "visszavágón".

Romániát nem lesz egyszerű,de elkéne verni...

Törökország válogatottját és Andorráét nem ismerem.:D

Amúgy mekkora lett volna már,ha a Spanyolokkal kerülünk össze...tuti teltház a Puskásban.:D

2011. júl. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!