Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a titka a zsákolásnak?...

Mi a titka a zsákolásnak? Hogyan tudnak akkorát ugrani: Hogyan edzek rá?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Esetleg nézz utána, hogyan edzenek és táplálkoznak a kosarasok. Esetleg nézz utána, milyen cipő van rajtuk...
2009. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
50%
Én tudok zsákolni jártam a mafcba 3 évet nagyon egyszerű.Én 14 vagyok és 182 cm(aki nem hiszi vessen magára)A lényege hogy jól elrugaszkodj a talajtól,a cipő nem annyira számít.Ha megvan az elrugaszkodás onnantól zsákold be úgy hogy ne csimpánzkodj a gyűrűre csak simisd rá a kezed mert ha lógsz rajta az nem érvényes.És rosszabb esetben le is szakadhat.Nekem leszakadt a suliban de az más miatt volt szar volt a fal.
2009. ápr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aham értem! Köszönöm a válaszod! Én 198 cm körül vagyok szóval nekem még könnyebb lenne, szokták is mondani hogy miért nem zsákolok, bla-bla.. De most kezdtem nemrég egy 5 hónapja járok, nyíregyházán játszom a GKS-be, nem hiszem hogy ismered.. Mindig helyből próbálom megérinteni a gyűrűt, ami az terembe sikerül is, de ittholra sikerült csinálni egy szabványos (305cm-es) palánkot ami sehogy nem megy.. De hát sokat kell ugrálni, futni, úszni. Az kemény ha te a magasságoddal megzsákolod.. Csövi
2009. ápr. 15. 18:10
 4/5 anonim válasza:
Hát, sok gyakorlás és gyakorlás, a nyújtás is segíthet,először helyből majd futásból próbáld ,szerintem.
2010. márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
12/f 162cm 45kg és max 5 cm kell h elérjem a gyürüt ( az edzö szerint qurva nagyot ugrok) am sok diker ;)]
2011. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!