Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Videoton Sturm Graz összefogla...

Videoton Sturm Graz összefoglaló videót hol találom meg?

Figyelt kérdés
A héten nyaraltam és ott kukkantottam bele az összefoglalóba (ha jól emlékszem a magyar1-en adták a meccset és a végére odaértem) de sajnos későn, és olvasgattam a meccsről de kifejezetten azt az összefoglalót amit a meccs végén adtak, megtalálhatom valahol? Elég fontos lenne. előre is köszönöm.
2011. júl. 24. 21:41
 1/3 anonim válasza:

Találtam egy összefoglalót, igaz hogy nem magyar nyelvű, és csak a gólokat mutatja, de kezdésnek megteszi :)


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gr_85..

2011. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jó, mert kifejezetten az kéne amit a magyar1-en leadtak, de nagyon-nagyon köszönöm, és megy a felértékelés :) a kérdést minden esetre kiemelem. Hátha valaki tud még segíteni.
2011. júl. 27. 23:54
 3/3 A kérdező kommentje:
csak azért emeltem ki a kérdést, mert fontos volna.. július közepe felé volt ez a meccs.
2011. okt. 28. 12:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!