Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lesz még olyan jó a focink,...

Lesz még olyan jó a focink, mint Puskásék idejében?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Ezt nem tudom megmondani, de a válogatott nagyon jó irányba halad.

A magyar bajnokság viszont a béka segge alatt van jelenleg.

2009. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.Amíg ilyen gyenge teljesítményért ekkora pénzeket kapnak,semmi nem ösztönzi őket a nagyobb teljesítményre.Ha én így dolgoznék ahogy ezek játszanak már kirúgtak volna.
2009. ápr. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Egyszerűen túl nagy a lemaradás a többi országhoz képest, akiknek évtizedek óta, folyamatosan jó csapatuk van.
2009. ápr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Puskásék idejében a foci egy sport volt. Ma már csak egy műsor, amivel sokan nagyot kaszálnak, a nép meg nézi mert hülye.
2009. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Focink?Esélytelen.

Focistánk?az van bőven,csak sajnos mindegyik elmegy,ami érthető.Én csak remélem,hogy még tudunk nagyon jót produkálni csak jó edző kell hozzá és lelkes focisták,nah és persze pénz::D

21/L

2009. ápr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
NEM
2009. júl. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát hamarosan biztosan nem.

amit meg én még bírok, h oylan hihetetlen okos edzőink vannak, akik a tv közvetítés alatt a félidőben elmondják h mit hogyan kéne, s mégis itt tart a magyar labdarúgás ahol:(:'(

2009. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
PUSKÁSÉK ABBAN AZ IDŐBEN VTAK JÓK,SZERINTEM A MOSTANI FOCIBAN NEMTUDNÁK MEGÁLLNI A HELYÜKET....AZ LASSÍTOTT FELVÉTEL VOLT...EGYÉBKÉNT LESSZ...SŐT...JOBB IS !
2009. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az előbbivel egyet értek abban, hogy akkor nagyon más számítótt jó focinak, de kétlem hogy olyan teljesítményu válogatottunk lenne, de a mostani U20-asokban bízok, Németh, Koman, Gulácsi...
2009. dec. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, addig nem míg nem lesz egy összeszokott magyar válogatottunk...kéthavonta játszanak egy-egy meccset és fogalmuk sincs a másik játékstílusáról....szerintem
2010. jún. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!