Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Focirajongók! Hogyhogy játszot...

Focirajongók! Hogyhogy játszott a 2011. június 3. -ai Ausztria-Németország (1-2) EB-sejeltező meccsen Mesut Özil is?

Figyelt kérdés
Mert átigazolt tavaly a Real Madridba...
2011. jún. 4. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

Istenem... ez most komoly???

a klub csapat meg a válogatott az tök más dolog TE JÓ ÉG még mindig nem tudom felfogni h h irhat ilyet valaki. pfffffffffff... egész nap szakadok... :DDD az év legkobb vicce pffff.... :))

2011. jún. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Atyaúristen...egy hete nem nevettem ekkorát! :D
2011. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Szia! A német válogatottba törökök mindig játszhatnak.
2011. jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Egy jatekos jatszhat egy klubban es ha jo akkor a nemzeti csapatban is jatszik.Amugy ezt mindenki tudja akit egy kicsit is szereti a focit.
2011. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ezt én is tudtam, csak azért volt furcsa, mert a Real madrid nem Németország csapata:D
2011. jún. 9. 09:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahoz semmi koze OMG Ekkora feleszut
2011. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
áááááááááááááááááá neeeeeeeeeeeee -.-""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
2011. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nyugi nem vedd fel magadra a fenti hozzászólásokat, én se értettem, igaz lány vagyok, de ezt meg lehet normálisan is válaszolni.
2012. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na. Normálisan válaszolok. A csapat az csapat, a válogatot meg válogatott. Szóval akármelyik ország csapatába játszol, attól még német vagy.. Vagy te esetedben magyar :)
2013. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!