Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mitől lesz egy kosárlabda...

Mitől lesz egy kosárlabda játékos profi?

Figyelt kérdés
Persze azt vágom, hogy tehetség, rengeteg gyakorlás és magasság. De pl Kobe Bryant egy profi játékos, de vannak akik jobban dobnak nála kosárra, vagy magasabbak, gyorsabbak, de mégis ég és föld a 2 ember tudása. Tehát arra várnám a választ, hogy mi különbözteti meg a profikat a többiektől.
2011. jún. 1. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A profi lóvéért csinálja,van ügynöke,szerződése.Ez egy munka.
2011. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végül is igazad van. :) D engem a tudásában lévő különbség érdekelne, tehát hogy lehet valaki profi.
2011. jún. 2. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Amerikában rendszeresen járnak az ügynökök amatőr,sulis meccsekre és válogatnak.Először kap egy ösztöndíjat az egyetemre a kiszemelt,majd egyetem alatt végig figyelik ügynökségek a játékát és az egyetem befejezése után már várja a profi szerződése.

Kb így.

2011. jún. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!