Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Követi valaki az NFL Draftot?...

Követi valaki az NFL Draftot? :-) Ha nem is élőbe, de csak olvasgatja mi, hogy merre.

Figyelt kérdés
Ki a kedvenc csapatod, miért nekik kezdtél szurkolni, mit szólsz a drafthoz? :-) Bár még hátravan a a többi kör, de kíváncsi vagyok...
2011. ápr. 29. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Most nézem, eddig nem sokat tudok mondani:D

Én Pats drukker vagyok már 8 éve, és azért kezdtem nekik szurkolni, mert a 2003-as Super Bowl volt az első meccs amit láttam és nagyon tetszett Brady játéka (QB fan vagyok:D).

2011. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szurkoltam, hogy el ne vigye a patriots ingramet, azthittem a dolphinshoz kerül... szerencsére a szentek vitték el :'-D
2011. ápr. 29. 19:06
 3/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ki ez az Ingram egyébként? Csak nem Leo Ingram öccse?!:D

2011. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

egyből a bodybuilding :'-D

Egyébként Running Back játékos...

2011. ápr. 29. 22:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is követtem az első kört. Frisco drukker vagyok, de sokkal jobban örültem volna elsőnek egy cb-nek, csak sajna Petersont pont előttük vitték el. Azon mondjuk rohadtul meglepődtem, hogy Newton lett az 1/1.
2011. ápr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ezen nem kellett volna meglepődnöd, hogy ő lett :-) jó -jó nem volt egyértelmű, hogy ki lesz, de elég nagy valószínűség volt rá, hogy a panthers irányítót választ és az newton lesz
2011. ápr. 30. 23:13

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!