Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen kapuskesztyűt vegyek?

Dundiii328 kérdése:

Milyen kapuskesztyűt vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 éves csaj vagyok fél éve focizom,elég vékony,gyenge kezem van.Már próbáltam férfi merevítős kesztyűt de abban nehezen hajlottak az ujjaim.szóval valami puha de mégis tartó kellene,ÍRJATOK!!!!!!!!!
2011. ápr. 2. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
olyat vegyél amibe belefér a kezed! ez az egy biztos
2011. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
78%

Olyat vegyél, ami megfog minden labdát...

Ne olyat mint Király Gabi..:)

2011. ápr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Elsősorban olyan legyen ami a kezedre simul de nem szorít és tapad hozzá a labda
2011. ápr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát az előttem szólónak igazat adok én ajánlanám neked az Adidas kesztyűket nagyon jól sokáig bírják és jó a tapadásuk .:D
2011. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak direkt ilyen speciális kézre simulo kapuskesztyűk pl. van a reusch-nak is ilyen tipusa de ha nem akarsz olyan drágán venni akkor derby.start ajánlom az is jol tapad és rásimul a kezedre.. /16F nb1 .es kapus.
2012. jan. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem merevítősben próbáld ki a Puma v5.o8 as kiadását
2012. máj. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BjörnBorger válasza:
Nekem Sondico Elite finger pro tect em van es nagyon bejon. Tapad es 3 mili latex
2012. dec. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!