Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van lehetőség arra, hogy...

Van lehetőség arra, hogy amatőr szinten focizzak?

Figyelt kérdés
Budapesti vagyok, gimiben mindig fociztam, de főiskola alatt már egyszer sem, csak tesi órán. Sok kerületi bajnokságot nyertünk és az iskola válogatottban is benne voltam. Nagyon sokat védtem a kapuban, de védő és csatár is voltam. A baráti társaságomban a többieket már nem érdeklik, nem is nézik a meccseket. Olyan lehetőség érdekelne, ahol mondjuk hétvégén lehetne rendesen játszani, szórakozásból, vagy esetleg, hogy van-e ilyen amatőr bajnokság hasonló emberekkel, mint én.
2011. márc. 21. 02:25
 1/2 anonim ***** válasza:

GreenTea


Biztos, hogy vannak alsóbb osztályú kis csapatok, ahol játszhatnál. Én vidéken lakok, itt szinte minden kis falunak külön csapata van, szerintem Bp-n vagy közelében is találsz párat.

2011. márc. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én főnököm úgy szokott lejárni focizni, hogy vannak 3-5en haverok (ez ugye kevés), de bejárnak télen a beltéri fedett focipályákhoz és ott összeszedtek még hasonló cipőben (kevesen) lévő embereket és így összejönnek bőven kispályára 10-12en ami bőven jó. Nyáron meg megmarad a banda és mehet szabadtéren.
2011. márc. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!