Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen asztalitenisz ütőt vegyek?

Milyen asztalitenisz ütőt vegyek?

Figyelt kérdés
Körübelül egy éve ping-pong-ozok.Amikor elkezdtem ping-pongozni akkor vettem egy elég szar artengo ütőt.Most nem tudom eldönteni hogy milyen ütőt vegyek.Én rakjam össze az ütőt vagy komplex ütőt vegyek?Butterfly,joola...?tükörszoftosat?Szemcséset?Ha lehet irjatok véleményeket,tapasztalatokat a ping-pong ütőkről.
2011. febr. 26. 20:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Légyszi válaszoljatok!
2011. márc. 1. 16:04
 2/9 anonim válasza:
Joola : Winner, Carbon Pro, Fetzner Rosskopf Classic
2011. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
A Butterflyt meg Joolát nagyon dicsérik. Nekem "kiskínai occsóér" ütőm van, Butterfly szofttal. Kezdőként megfelel. De ha komolyan gondolod, akkor végy egy komolyabbat. Ha meg jóban vagy egy edzővel, akkor kérdezd meg.
2011. okt. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Gangyi válasza:
100%
Szemcse és anti a kezdőknél kerülendő szerintem, előbb rendes szofttal tanulj meg játszani.
2011. dec. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Butterfly tenergy
2011. dec. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Tenergy.. jójó.. Csak kicsit drága az.. :D

Szemcse valóban kerülendő. :) (méég) :D

Szerintem árban és minőségben is eléggé jó a Donic Acuda. Én azzal próbálkoznék, próbáltam már párat, és elég kellemes borítások.. :)

2012. jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az Andro ütőket likeolom a boritásrol annyit, hogy ha veszel csakis maxos boritást vegyél könnyebb irányitani a labdát velük. Nem tudom, hogy milyen játékos vagy ezért nem mondok pontos ütöket, mert hiába irom le neked az én ütőm meg boritásom szart sem érsz vele. De ha lirnád hogy milyen játékos vagy akkor tudnék segiteni.
2012. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kössz a segítséget,de már nem aktuális a dolog.
2012. aug. 8. 15:47
 9/9 Chaz Caro válasza:
végül mire esett a választás? :)
2012. okt. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!