Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Torghelle Sanyi mivel vívta...

Torghelle Sanyi mivel vívta ki hogy közröhely tárgya legyen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon tehetségtelen, falábú játékos és Koeman ideje alatt stabil kezdő volt a válogatottban. Szerintem emiatt
2011. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a Sanyi egyedül lökni tud, de ahhoz istenadta tehetsége van. Valahogy mindig azt hittem, hogy a válogatott aznap toborozta valami helyi raktárból, Sanyi meg ott targoncás vagy raklaprendező. De hogy focista lenne, az nonsense.
2011. jan. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző két válaszoló megfogalmazta bennem, amit én is szerettem volna írni. Válogatott meccseken nem tudtunk szinte egy támadást sem levezetni, mert a Sanyi szabálytalankodott, nem véletlenül volt ilyen rossz a támadásunk. Persze nem csak ő hibás ezért, hanem legfőképp Koeman VOLT---> hála istennek,csak VOLT!!


HAJRÁ MAGYARORSZÁG!

2011. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!