Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretnék kapus lenni, hol...

Szeretnék kapus lenni, hol van képzés?

Figyelt kérdés
Lehetőleg Pest megyében, mert máshova nemtok menni.
2010. nov. 22. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább menj el szabadfogású birkózásra + ökölvívásra. Ha ezt a kettőt űzöd egyszerre 3-5 évig, akkor a legkeményebb futballhuligán leszel. XD
2010. nov. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érdemleges válaszod nincs?
2010. nov. 22. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Idióta kérdés.El mész egy klubba, vagy amatőr bajnokságba, ahol megkapod a kapus posztot.A hivatásos kapus az meg tök más lapra tartozik, ahhoz tehetség kell.
2010. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden egoizmust félretéve, a tanárom szerint tehetséges vagyok, ő mondta h keressek egy helyet ahol tanítanak ilyesmit.
2010. nov. 25. 14:58
 5/5 anonim válasza:

Szia a legjobb válasz erre BROCKHAUSER ISTVÁN KAPUSISKOLÁJA!

Úgy tudom most nyílik Újbudán a Sportmaxban és nagyon jó árban van emellett 6 év külföldi tapasztalat áll mögötte szóval a színvonal is tutira biztosított!Szerintem mindenképp próbáld meg hiszen nincs vesztenivalód... és ki tudja ha tehetséges vagy mit tud kihozni belőled!:)ha érdekel nézd meg a honlapját www.brockhauseriskola.5mp.eu vagy irj neki emailt kapusiskola@gmail.com

sok siket!

sziaa!

2011. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!