




Semmi különös.
Talán még őket is meglepi a szereplésük, ami egyben az egész NB2 kritikája is.
Kazincbarcika egy ipari település, város, annak minden hátrányával, a futballklub támogató mögött is az önkormányzat, az ipari cégek álltak, csapat hullámzó teljesítménnyel az NB2-ben, Nb3-ban szerepet, és voltak már sikeres évei az NB2-ben, pl 1990-ben a Honvéddel játszott osztályozót az NB1-ért, furcsa párbajban maradtak alul.
Nem hiszem, hogy cél lenne náluk az NB1, arra nem alkalmas a stadion sem, és az NB2-ben olyan játékosaik meghatározók, akik néhány éve még ugyan NB1-ben játszottak, pályafutások vége felé közelednek, az NB2-ben még húzóemberek, de az NB1-ben sok szempontból magas a mérce.
Úgy tudom, a Diósgyőrrel van együttműködési szerződésük, és biztos, hogy vannak NB1-es álmodozások, de egy jó NB2-es csapatnak is örülnek ott.





Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!