Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lábsúlyt érdemes használni...

Lábsúlyt érdemes használni fociban?

Figyelt kérdés

Focihoz szeretnék lábsúlyokat használni, legalább edzéseken. Hallottam ha ezt rendszeresen használja az ember, akkor valamennyivel gyorsabban fut majd és többet bír a lába, pl meccseken, ha nincs rajta.

Szerintetek?


2010. nov. 6. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

rengeteg profi focista ismerősöm van, senki sem használja...


sérülésveszélyes nagyon.

2010. nov. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem nem hülyeség mert télleg nehezebb benne lépni. Viszont ne egyből 3 kg-ossal kezd.
2010. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még az egy-egy kg-ostól is érzni fogod másnap, hogy a térdedben nincs valami rendben, úgyh szerintem ne nagyon használd. Többet árthat mint amennyit használhat.
2010. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egszer jártam megye 1.-ben edzésre. Rohadt gyors voltam, de a lábsúlyt így használtam : 45 perc ugrálás egy lábon 10 kg-os súlyzóval. Persze nem egyből, de 2 hét alatt hozzászoktam, igaz előtte is edzésben voltam.
2010. nov. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!