Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a szelvényről? Valamelyiket kiszedjem inkább?

Figyelt kérdés

Galatasaray-Elfsborg (H)

Benfica-Feyenoord (H)

M.City-Sparta (H)

YoungBoys-Inter (V)

Atalanta-Celtic FC (H)


okt. 23. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Mindet szedd ki, mert szerintem túl alacsonyak az oddsok a kockázathoz képest. Főleg a Man City, ott valami 1,05 az odds, ilyet fociban megjátszani háromesélybe teljesen felesleges.

De én keveslem a Galatasaray oddsát (1,2 alatt) és az Interét is (1,30 alatt). Ennyiért nem éri meg, túl alacsony a haszon.

okt. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem felesleges a City mert ha kötésben rakja akkor dob a szorzón és a Spartat biztos volt hogy agyonverik tehát tutimeccset miért hagyna ki. Ezeknek a meccseknek 4 körül lett volna az össz szorzója amivel már szép összeget lehet nyerni ha bejöttek volna. Én is majdnem ugyanezeket raktam és nyertem. Galata, City -1,5 hendi azaz legalább két góllal nyer, Inter és Atalanta vagy döntetlen. Az olasz csapatok sokszor játszanak döntetlent ezért az Atalantát nem húztam be győzelemre de tudtam hogy nem fognak kikapni, az Inter is nehezen nyert, csak a 93. percben. A Benficát nem játszottam meg, az teljesen háromesélyes volt mivel hasonló erősségű csapatok, azokat kell kerülni, csalóka volt az odds. Majd legközelebb okosabban rakod össze és akkor nyersz.
okt. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!