Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Panini hogy képzeli hogy...

A Panini hogy képzeli hogy egy ilyen hulladék játékost rak a prémium focis kártya csomagjába?

Figyelt kérdés
Ma vettem a Panini FIFA 2025-ös focis kártya csomagjából egy prémium csomagot, ami egyáltalán nem volt olcsó és azzal kecsegtetett hogy fixen tartalmaz egy limitált kiadású sztárkártyát. Én nagyjából az Mbappe, Bellingham, Vinicius, Lewandowski, Yamal, Haaland, Kane, van Dijk, Salah szintet lőttem be, mint sztárjátékos aki szerepelhet egy ilyen kártyán. Erre kaptam egy szaros Hakan Calhanoglu kártyát. Ha már Interest is akartak, legalább lenne rajta Lautaro Martinez. Ez így egy vicc.
tegnap 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vannak vele, hogy aki ilyen vacakra költi a pénzét, az úgysem tudja értékelni a dolgokat.
tegnap 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lautaro.. ember, folyamat padozik 🤣🤣🤣
tegnap 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért lenne vacak?
tegnap 20:55
 4/4 A kérdező kommentje:

#2

Azért mégis csak egy világbajnok és Serie A gólkirály játékos. Calhanoglu meg ki is?

tegnap 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!