Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Magyarország mostanában miért...

Magyarország mostanában miért nem játszott Európán kívüli válogatottakkal?

Figyelt kérdés

Azért a 2010-es években is voltak olyan csapatok itt mint pl. Elefántcsontpart, Costa Rica, Ausztrália, Uruguay stb. Akkor mostanában miért nem játszunk ilyesmi csapatokkal? Jó, tudom, nemrég volt itt Izrael, de ők UEFA tagállam, én az UEFA-n kívüliekre gondoltam.


Németekkel meg szervekkel bezzeg meg 4-5 meccset is játszottunk az elmúlt években.



okt. 13. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert a barátságos meccsek helyett bevezették a Nemzetek Ligáját, aminek keretében csak UEFA tagállamokkal játszhat a válogatott.

Esetleg EB vagy VB előtti felkészülési meccseket lehetne leszervezni Európán kívüli válogatottakkal.

okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gondolom több vele a nehézség, mármint pl. a hosszabb utazás miatt tök fölösleges messzebbről ide jönni / messzebbre menni egy szaros barátságos meccs miatt.
okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!