Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen poszton játszak?

Milyen poszton játszak?

Figyelt kérdés
178cm vagyok,közepesen birom a futást,suliba bal/jobb szélsőt szoktam játszani de én úgy érzem hogy ha felmegyek egy magasbb szintű csapathoz akkor folyamat le fognak szerelni,mivel nem tudok olyan sok cselt,de nyilván tudok testcselt,bicikli,átlépős(Vinicius féle),Ronaldo chop,elactico,megkerülős stb. Lövésem jó,látom a réseket,viszont passzolni olyan nagyon távolra (70-80m) már nem tudok pontosan passzolni de még a 60m is necces.Hát hogy a fizikumom jó e azt a meccs dönti el,ez alatt azt értem ha pl egy rivális csapat ellen játszunk és tizenhatoson belül/kívül egy pár méterrel történik valami akkor már amitől alapból nem esnék el attól elesek,de így védekezésben nem vagyok nagyon jó.Kb ennyi.Köszi előre a válaszokat!

tegnap 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem csatár legyél inkább, a széleken őrült sokat kell föl-le futkorászni
tegnap 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MDaniel98 ***** válasza:
Ezt majd eldönti az edző.
ma 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!