Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek Szoboszlai...

Mi a véleményetek Szoboszlai Dominikról?

Figyelt kérdés
tegnap 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Nyilván 1 jó focista ez tény viszont ezért keményen meg is dolgozott, sok súly van a vállán és jó magyar mentalitással egyesek próbálják rúgdosni, Szerintem jó gyerek ő és remélem a válogatottba is sok sikere lesz még!
tegnap 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Ez is relatív. Nyilvanvalóan nem ő lesz az új Messi vagy Ronaldo, vagy Puskás, de eddig a 21.század legsikeresebb magyar labdarúgója.
tegnap 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Hambi,és tuning király....
tegnap 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hokedli pörkölttel ***** válasza:
93%
unom már hogy a csapból is ő folyik
tegnap 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

vanhalen

5 napja


Slottól megkapta a lehetőséget.

Bosszús amiatt vagyok, mert egy számára, a képességeihez méltó szerepkörben játszatja az új mester ehhez képest gyenge teljesítményt nyújt.

Liverpool szurkolóként örültem, mert a kedvelt klubhoz igazolt, és szurkolok neki, hogy rátaláljon a jobbik formájára, mert eddig ez kevés.

Most kéne az a bizonyos magyar tuning, Dominik.

Valahogy vissza kéne találnod a focira, mert az, hogy mutogatsz, meg orbitális ziccereket hagysz ki, hát ha elfogy a türelem, akkor bizony a padon találod magad.

tegnap 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%

#5

Életem rámerném tenni hogy soha 1 liverpool meccset sr néztél meg

tegnap 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

ma 20:21


dehogyisnem. pont, hogy ő néz, nem te. reálisan látja mi a helyzet.

tegnap 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
"Nem gyere be" kategóriás, még a sikerei miatt sem.
tegnap 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Dzdudzsák szindróma. Jókor volt jó helyen aztán azt hitte hogy miatta jutottak oda a csapatai ahová. Közben meg nem így volt. Aztán azt képzeli magáról hogy ő a következő C. Ronaldo, többet jár fodrászhoz mint edzésre, közben a Pool már szabadulna tőle komoly csapatok meg szóba se állnak vele. Mehet majd a banladeshi megye 3-ba szuperaztárnak.
ma 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!