Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ennyire elszoktam volna a...

Ennyire elszoktam volna a futballcipőktől?

Figyelt kérdés
Öt éve hagytam abba a focit, most azonban hobbiszinten újra szeretném kezdeni. Mindig is Adidas Ace és Predator modelleket viseltem, most is olyat rendeltem gondolkodás nélkül. A méretem 43 körüli egyébként, de focicipőkből 44-es volt a jó mindig is. Az utóbbi években azonban sokkal kényelmesebbnek találtam, ha egy számmal nagyobbat veszek, így többnyire most már 44-es futócipőkben járok. A most rendelt Adidas Predator Accuracy úgy tudom az egyik legszélesebb, legkényelmesebb modell is, a 44 2/3 mérete pedig tutinak tűnt. Azonban nagy meglepetésemre már a szűk zoknis rész miatt nehezen ment bele a lábam, de aztán az a fix, szoros tartás teljesen kikészített. Nem mondhatom, hogy szorít, vagy tör mert így is megvan az orr résznél a kb. 1 centi, de meglehetősen passzos. Ez így jól van? Ennyire elszoktam volna néhány év alatt, hogy kényelmetlenné vált? Nyáron most igaz itthon csak papucsban és mezítláb voltam, talán az is közrejátszhat.

tegnap 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért gondoljunk bele jobban. 5 év? Az rengeteg. Egyértelműen elszoktál.
tegnap 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!