Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A fociban manapság miért van...

A fociban manapság miért van ilyen kevés kopasz játékos?

Figyelt kérdés

Most nézem a City-Arsenal meccset. Egy kopasz sincs köztük miközben régen elég sok bőrfejű játékos volt meccsenként min. 2-3 is.

Manapság sehol nem látok ilyen Gravesen, Zidane, Robben jellegű kopasz játékosokat.

Mi lehet ennek az oka?



ma 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Mivel Szoboszlai sem az, így mások sem. Hiszen akkora isten király császár, hogy mindenki őt követi ha style dolgokról van szó....
ma 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem nincs oka. Általában az emberek nem választják hogy kopaszok legyenek, hanem csak kihullik a hajuk. És most pont nics ilyen. Szerintem ennyi. 1, ennek semmi köze Szoboszlaihoz, már mindenért az a szerencsétlen a hibás ?
ma 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne szerencsétlen vagyok? Nem úgy tűnik. Hiszen FBn minden második poszt róla szól. 10ből 8 ember imádja ( hiszen akkora isten király császár), jól keres, van egy szép barátnője, stb. Miért lenne szerencsétlen?
ma 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem úgy értettem hogy szerencsétlen, hanem úgy hogy már minden az ő hibája, ha valakinek barna középhosszú haja van, az biztos hogy Szoboszlait koppantja. Mindenki mindenért őt hibáztatja. Nem úgy értettem hogy szerencsétlen hogy rossz élete van
ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De ha őt utánozzák,az is azért van mert akkora isten király császár. Tehát ez sem negatívum éppenséggel...
ma 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy jó felvetés. 10-15 évvel ezelőtt amikor elkezdtem focit nézni, akkor valóban voltak kopasz játékosok és sosem volt divat a hetköznapi emberek közt a kopaszság.
ma 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert kiment a divatból a hétköznapi átlag civilek között, mert a többi sportágból is. 90-es évek és 2000-es évek elején volt menő, csibészes a kopaszság, a szkinhed szubkultúra miatt.
ma 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!