Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Más is kezd kiábrándulni a...

Más is kezd kiábrándulni a magyar válogatottból?

Figyelt kérdés
Nekem 2020 óta nagyon szimpatikus a Rossi-féle válogatott, de kezdek egyre jobban belefáradni hogy csak ígérgetik a fejlődést, áttörést. A 2020as NL és a 2021es EB jól sikerült, akkor alapozta meg pozitív megítélését Rossi is. Aztán az EB után jött egy hullámvölgy, elbukták a vb selejtezőt, nem jutottak ki az utolsó 32 csapatos vb-re, ami nagy csalódás volt. Ugye az lett volna az igazi szintlépés mert Eb-re Rossi előtt is kijutottak 2016-ban. A 2023as NL is jól sikerült, de a négyes döntő nem jött össze, kikaptak itthon az olaszoktól, egy újabb szintlépés úszott el. Az idei EB-re szépen kijutottak, ki lett tűzve célnak a csoportból továbbjutás, hát az se jött össze, még gyengébbek voltak a 2021es EB-hez képest. Most elkezdődött az új NL kiírás, ebből se lesz továbbjutás, pedig most már csoportonként 2 csapat jut tovább. A vb selejtezőkre se lesz ez így előny amit beharangoztak korábban. Másnak is kezd ez nagyon unalmas lenni, az állandó ígérgetés, önfényezés, komoly eredmények nélkül?
szept. 10. 23:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az utóbbi 4 évben most ültem le úgy először magyar válogatott meccs elé, hogy nem is érdekelt az eredmény, mert tudom hogy úgyse érnek semmit azzal se ha 8-0ra nyertek volna, az igazán fontos döntő meccseket elbukják.
szept. 10. 23:08
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Csalódott vagyok persze, de ettől függetlenül jóban, rosszban a csapat mellett vagyok.
szept. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ábrándultam ki, mert soha nem is voltam "beleábrándulva". Egy nagyra fújt lufi az egész, sok agyon sztárol tehetségtelen falábbal van tele a válogatott, nulla alázat, minimális tudás, persze hogy nem jön az eredmény. Egy noname, senkit se izgató ligában egyszer megverték az angolokat, és akkor azóta akkora a mellény hogy csak na. Szerintem semmivel sem jobb ez a bagázs mint a 2016-os EB-n szereplő volt, sőt, megkockáztatom hogy gyengébb is, csak a sajtó nagyon sztárolja most őket.
szept. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A 2024-es EB óta ábrándultam ki belőlük.
szept. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Már a legelején érződött, hogy az lesz, hogy:

"A legjobbat akartuk, a szokásosra sikeredett". (Viktor Csernomirgyin)

Hót fölösleges ezzel a területtel foglalkoznia e népnek.

szept. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek, nekem már 2020-ban sem voltak szimpatikusak. Hamar túl nagy lett a mellény. Tudom, nem ezen múlik, de az első unszimpatikus lépés nekem az volt, hogy ahogy lehetett, Szoboszlaiból egyből kapitányt csináltak. Anélkül, hogy bármi érdemlegeset letett volna az asztalra.

Ez mostani EB-leszereplés meg tényleg az alja volt. Így beleszarni valamibe, szégyen a szurkolókkal, meg az egész sporttal szemben.

Sallai Roland kb. az egyedüli mezőnyjátékos, akiben látom a tenni akarást.

szept. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen, kiábrándultam belőlük kb. 20 éve, azóta sziklaszilárdan tartják ezt az álláspontomat.
szept. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 MGéza ***** válasza:
82%
Sosem voltam beléjük szeretve és nem voltak illúzióim azzal kapcsolatban amit elértek. Végig középszerű, másodosztályú légiósokból összerakott csapat volt a miénk ami annak köszönhette mérsékelt sikerei hogy Rossi helyrerántotta a védekezésüket és selejtezőkön az aránylag gyenge ellenfeleket fogták ki, Szerbiától lényegesen erősebb ellenfelet is kaphattunk volna. Na szóval innentől jön majd a várható lejtmenet, a kiábrándító vereségek, aztán a VB selejtezőket megint harmadik kalaposként várhatjuk. Nem történt semmi váratlan csak helyükre kerültek, ami a tudásszintjüket illeti mindenképp.
szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
Szobcsi Domcsi majd kimagyarázza a dolgokat. Utána pedig megy a Mekibe kólát szürcsizni.
szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azok körébe tartozom, akik nem nyalták be a közmédia és a politikai érdekeltség PR-szövegét.

Megvertük az angolokat és németeket... Na und? Mindkét csapat csak hátrafelé lépdelt, totál komolytalan meccs volt nekik. Egyetlen komoly csapat az azzuri volt, oda-vissza bukta.

Másik részegítő duma az eb-csoport... Ez egy gyógycsoport volt, ahol az itthoni SRB meccsen kb 3 gólt lőhettek volna a szerbek 15min alatt, vett is el a VAR tőlük... Meg 2db utolsó perces X, ebből 1 öngól, futottak még csapat ellen...

Az EB-n nulla jó meccsünk volt... SUI ellen pályán sem voltunk, GER ellen kb ok volt de mivel a németek ezt a meccset már nem lazázták, sima bukta. SCO ellen sehol nem voltunk, és a 100. percben csak azért TALÁLTUNK!!!! egy gólt mert épp úk kitámadtak, mert nem volt jó nekik az X!


Szóval mire fel? Tétnélkülibe jók voltunk, de érdemi csapat ellen téthelyzetben nem nagyon nyertünk, csak volt egy hazug marketing mögötte!



Sztem a legnagyobb gond, hogy Szoboszlai a válogatottban van. 16-tal szemben van egy olyan játékos a csapatban, aki erősen kivételezett helyzetben van, csak, mert 70 misi, de kb a negyedét éri. 16-ban ott volt Dzsudzsák, de ő közel nem volt ennyire kivételezett, uakkor ő már akkor zeniten túl volt...

Szóval szerintem ki kellene tenni Szob-t, mert akkor sokkal egységesebb lenne a csapat, arról nem is beszélve, hogy a CSK a mekivel és a T-mobile-lal jóban van, a zselé, meg a tetkó megvan, és ez igenis kontraproduktív... Ő egy taknyos ifista, akinek az értékrendje nem teljesen kóser...

szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!