Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért szidják ennyien a...

Miért szidják ennyien a magyar válogatottat?

Figyelt kérdés

Bezzeg a 14 meccses veretlenségi sorozat alatt nem szidtátok őket!


Egyértelmű, hogy a magyar válogatott ma már Európa top válogatottjainak egyike. Egy ilyen meccs pedig minden válogatottnak becsúszhat.


Ja, és ha nem tudsz szurkolni akkor, amikor nyerünk, akkor se szurkolj nekünk, amikor vesztünk!



szept. 8. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Top válogatott,na ne röhögtessél már👎🏻
szept. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy már az EB-n is látszott hogy valami nagyon nincs rendben a válogatottal. Nagyjából az Írország elleni, EB előtti felkészülési meccsen változott meg valami, azóta sorban jönnek a sima vereségek, elképzelés nélküli, enervált, lassú játék tele hibákkal. Nyoma sincs az elmúlt években látott küzdésnek, hajtásnak, kemény védekezésnek, motivált játékosoknak. Olyan mintha a játékosok szándékosan nem tennék oda magukat eléggé a meccseken. Mivel pont az EB keret kijelölése óta figyelhető ez meg, valószínűleg összerúgták a port Rossival és a megbuktatására játszanak. Szerintem neki az EB után le kellett volna mondania, de nem tette meg reménykedve a játékosok hozzáállásának változásában, ők azonban még nagyobb vereségekkel nyomatékosítják hogy mennie kell. Nem igazán van más magyarázat arra, hogy miért vesztették el a játékosok a motivációjukat teljes mértékben.
szept. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért érdemes megnézni azt is, hogy milyen nemzetek válogatottja ellen jött össze az a 14 meccses veretlenségi sorozat (pl.: Észtország, Litvánia, Montenegró, Bulgária, Luxemburg stb.)
szept. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lepkefing válogatottak ellen perszehogy könnyű győzni. Nem tartom magam károgónak,de a tegnapi meccs után mindenféle károgás érthető.A védelem egy nulla volt kb nem is létezett ami egy német válogatott ellen megengedni több mint luxus.Elől sem volt rózsásabb a helyzet sallai egy nulla volt Dominknek volt kb egy darab emlékezetes mozzanata mikor kivédte a vonalról.Mintha nem akartak volna focizni simán elvitte a német 3-4 védő között a labdát mintha ott se lennenek.Talán Csoboth állt megint a legközelebb ahhoz hogy normális focit lássunk.Lehet szívvel lélekkel is veszíteni a németek ellen mint az Eb-n vagy így is.Ha Havertz nem bénázik annyit,simán kapunk még három gólt.
szept. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Európa top válogatottjainak egyike????? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Ez nagyon vicces volt, jó a humorod! 🤣🤣🤣

szept. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Veretlenségi sorozat kik ellen? Antarktisz válogatottja ellen vagy Andorra? Nem tudom, ti mit néztek. Ha rajtam múlna, azonnal felszámolnám a profi labdarúgást Magyarországon, aki szeretne focizni, focizzon, de pénzt nem kap érte. Egy amatőr csapat se biztos, hogy ötöt kapna a németektől.
szept. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Én következetes vagyok, akkor se szurkolok a magyar válogatottnak, ha nyer, akkor se, ha veszít! Ellene se, tegyük hozzá.
szept. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Egyértelmű, hogy a magyar válogatott ma már Európa top válogatottjainak egyike"


Ezt pont igazolták tegnap. Szerencse, hogy az NL-meccseket a nagyok nem veszik komolyan.

szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Top válogatott. Az b+ te meg világi idióta vagy! 14es veretlenségnél nézd már meg hogy végig kivel játszottak . Most meg egy olyan válogatott ellen, ahol se Kroos,se Neuer,se Müller,se Gündogan. Javaslom kevesebb M1-et,M4-et nézz. Ja és kevesebb NSOt olvass...
szept. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Csak összefoglalót láttam, de szétröhögtem az agyam Hajdú B. elcsukló hangján. Ritka pocsék (fideszes) kommentátor, ezúttal elmaradtak a vér ciki szóviccek, úgy tűnik.

A válogatottt meg azért szidják, mert szokás szerint semmit sem sikerült a helyén kezelni, a sok proli szurkoló meg már elhitte, hogy világverő a magyar válogatott.

az is rohadt vicces, h az NSO már próbálja kisebbíteni a nemzeti ligája jelentőségét, most, hogy kikaptunk..

Arról ne is beszéljünk h egy ilyen lepukkant országban talán nem kéne ennyi pénzt pumpálni a fociba.

szept. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!