Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A keddi mérkőzésre vélhetően...

A keddi mérkőzésre vélhetően megfutamodnak a bosnyákok, hogy Szoboszlai kitömi majd 6-7 góllal a hálójukat így ki sem fognak állni és csak 3:0-ás eredmény lesz így a magyar válogatott javára írva?

Figyelt kérdés
szept. 8. 09:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Amúgy nem értem hogy ezen az oldalon hogy nem jön át sok embernek az irónia, amikor Facebook posztok alá kommentelek ott szinte mindenki fél szokta ismerni az írásomban az iróniát.
szept. 8. 15:48
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
jah, es persze csak úgy megengedi hogy te rápacsmagolj, mert te vagy a valaki:D erre értem az "igényességet", nem a higiéniára:D
szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem írtam egy szóval se hogy a testfelületére szoktam, legalábbis a legtöbb helyen nem oda szokás hanem egy testnyílásba, szívesen a felvilágosítást fiúk és lányok.
szept. 8. 15:54
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

"Nem írtam egy szóval se hogy a testfelületére szoktam, "


Korábban:

"Nem, a feleségemRE szoktam"


Döntsd már el, hogy rá, bele, felé, alá vagy mögé:D

szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Azt hittem evidens, hogy az ember hova szokott élvezni ha felesége van, de ezen az oldalon már semmit sem lehet készpénznek venni:D
szept. 8. 15:59
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Jajaja, jön a magyarázkodás, meg a melléduma:D
szept. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Menj inkább csapd te is feleségedbe :D
szept. 8. 16:02
 18/18 anonim ***** válasza:

3:0 lesz az eredményjelzőn, csak nem nekünk hanem BIH-nek.

Megfutamodni Rossi és csapata fog a meccs végén a dühös hazai szurkolóktól.

szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!