Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szobó miért kapta a második...

Szobó miért kapta a második legrosszabb értékelést(az eredményeken néztem)????? Mi ez a rendszer??? 🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬

Figyelt kérdés
aug. 25. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Az eredmények.comon lévő statisztika nem hiteles. Inkább a sofascore.com oldal nézd meg a statokat, ott bővebb elemzést is találsz, de az eredmények.com oldalon nem látod mi alapján értékelték a teljesítményét.
aug. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Amikor meg egy jó megmozdulása sincsen, akkor meg a legjobban között van. Ez nem zavar?
aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Mert kapott egy sárga lapot, és az lehúzza az értékelést.
aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Én sem értem mire fel a második legrosszabbat kapta, mikor a legrosszabb jobban illene hozzá.
aug. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Sárgát kapott, elrontott egy csomó passzt, vagy 3 ígéretes támadás minimum megakadt rajta, egyszer ígéretes helyen elbotlott a saját lábában, meg voltak még apróságok amik hozzájárultak.


De még így sem volt rossz, a második gólban oroszlánrészt vállalt, hisz ő szerezte meg a labdát és ugyanakkor sok ígéretes támadás kialakítása is róla indult meg.

Van még hova fejlődni, de jó lesz az.

aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

97%-os passzpontossággal jött le kulcspasszokkal, de "elrontott egy csomó passzt"

Az hogy egy szutyok magyar applikáció mit mond az nem a valóság.

aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a legrosszabb értékelést kapta, nem a második legrosszabbat.
aug. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!