Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért van minden nagyobb jobb...

Miért van minden nagyobb jobb csapat Amerikában?

Figyelt kérdés
M.City,AC Milan,M.United,Arsenal,Liverpool,Tottenham, Inter, Atletico Madrid megmég lehet mások is de csak róluk tudok.

júl. 28. 08:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Ezek angol csapatok főleg, de a Milan az olasz az Atletico meg spanyol.
júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 MGéza ***** válasza:
24%
Hogy hol? Ezek mind európaiak. Ezen kívül egy-két nemzetközi szinten is számító csapat akad még Mexikóban, Brazíliában és Argentínában, de ha Amerika alatt az USA-t érted, ott egy se.
júl. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Úristen emberek nem vagyok hülye tudom hogy melyik ligába és országba tartoznak! De pl a Liverpool meccs hajnali 1 kor ment mert Amerikában vannak. És még rajta kívül egy csomó jó csapat.🤦‍♂️🥱🙄
júl. 28. 10:23
 4/14 MDaniel98 ***** válasza:
100%
A nagycsapatok az USA-ban szoktak turnézni, mert nagy pénzt lehet vele keresni, és az európaiakat nem igazán érdeklik a barátságos meccsek mivel ők könnyebben ellátogathatnak valódi tétmeccsekre is ha ezeket a csapatokat kívánják látni.
júl. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4 köszi szépen!
júl. 28. 10:33
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Amerikában az emberek Szoboszlait követelték, őt akarták élőben látni, ezért a Liverpool oda ment játszani, és hívtak hozzájuk pár nevesebb csapatot is
júl. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 rendes válaszokat vártam de mostmár mindegy!
júl. 28. 10:49
 8/14 MGéza ***** válasza:
32%

"Úristen emberek nem vagyok hülye tudom hogy melyik ligába és országba tartoznak! De pl a Liverpool meccs hajnali 1 kor ment mert Amerikában vannak. És még rajta kívül egy csomó jó csapat."


De, gyanús hogy az vagy, mert más is félreértette, mielőtt kiegészítetted volna a kérdésed. :) Kis magyar nyelvlecke: A van folytatólagos ige, tehát Florida Amerikában van például. Helyesen így hangzott volna a kérdésed: Miért utazott minden nagyobb csapat Amerikába?

Kérdésedre válaszolva, több okból:

- Sokat fizetnek érte. Nyilván nem ingyen vállalják, plusz részesedés a jegybevételből, reklámbevételekből.

- Edzés, szezon eleji erőfelmérés. Tét nélküli meccseken lehet próbálgatni a keret összes tagját.

- Uborkaszezonban nem árt, ha éles meccskörülményeken lendülnek formába a játékosok, kis előny ad a bajnokság és kupaselejtezők rajtjánál.

júl. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
#7 A gyakori kérdéseket sok abnormális csak trollkodásra használja, teljesen felesleges itt komoly válaszokat várni.
júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#8 adok neked leckét bizonyára látod a kérdés alatt a felsorolt csapatokat.
júl. 28. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!