Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek hova fog igazolni...

Szerintetek hova fog igazolni Sallai Roland?

Figyelt kérdés
Egyre biztosabb hogy nem marad a Freiburgban.
júl. 8. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Puskás Akadámia
júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Azért várjuk még meg ezt a "nem marad Freiburgban" dolgot. Én is olvastam, hogy feljebb lép, de egyelőre inkább csak magyar médiából hallani, és az esetek nagyobb részében ebből maradás szokott lenni.


Egyébként Sallai Roland szerintem megállná a helyét magasabb szinten is. Premier League-től kicsit féltem, hogy megnyírbálnák és tönkre menne a karriere, de ugyanakkor azért erősödni meg olyan helyen fog. Sztárcsapatnál nem tudom elképzelni, de egy Newcastle-ben vagy egy Aston Villában szerintem simán megállná a helyét.

De szóba jöhetne még Spanyolország is. Ottan egy Athletico Madrid vagy Athletic Bilbao.


Olvastam, hogy tán a Bologna érdeklődik iránta. Na annak viszont nem örülnék. Szerintem ez nem lenne előrelépés számára. Ha esze van akkor Angliába vagy Spanyolországba megy.

júl. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%

Tehetsége alapján ilyen FC Akasztó, Tornanádaska FC csapatokba elférne.

A fideszes hátszél miatt meg gondolom valami top csapat, Bayern, Liverpool ilyesmi, befizetik őt is mind Szobókát.

júl. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Inkább a Premier leaugue felé venném az irányt.

Bologna is érdeklődik,igen.

júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Kirgiz másodosztály
júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Real Sociedad
júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Sallai 3 szezon alatt 9 gólos csatár Rolandért biztos kapkodnak a PL csapatok, a végén még 5 gólt is összeszedne valahogy az a 2 ballábas időhúzó csere.


De a magyarok szerint tök jó csatár, végülis tud sprintelni.

júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem a magyar válogatottban egyértelműen Sallai a motor. Amikor rosszul játszik a csapat rajta akkoris látni a küzdést. Egy hasonló stílusú csapatban el tudom képzelni mint a válogatott. A bilbao jó döntés lehetne, bár a jelenlegi csapatban maradása se lenne rossz döntés
júl. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Végül hova igazolt Sallai nagyon veszélyes a kapura játékos Roland?
szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!