Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltok hozzá, hogy Marco...

Mit szóltok hozzá, hogy Marco Rossi marad a szövetségi kapitány a Nemzetek Ligája mérkőzésekre és a vb selejtezőkre is?

Figyelt kérdés
júl. 3. 11:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Nagy Ádám egyáltalán még miért kerettag? Nem akarom elhinni, hogy nincsen helyette más.


Szalai Attila miért lett behívva? Folyamatosan kispadon volt.

júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
77%

Ez már biztos?

Én örülnék neki.

júl. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Igen, biztos. Az MLSZ adott ki róla közleményt.
júl. 3. 15:25
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Ne már. Komoly? Ez nagyon meglepett, sokan nem ezt várták. Azt mondta csalódás volt neki is az EB, egyetlen pillanatát sem élvezte, úgy hagyta el a csapatot és utazott haza hogy nem biztos szeptembertől együtt folytatják. Erre meg…felesleges hangulatkeltés volt akkor idáig az egész. Ő is kezd olyan lenni mint a főni, hogy ne azt nézzük amit mond, hanem amit csinál. Szerintem igenis megfáradt már a kapcsolat az edző és csapat közt, nem tudom fog e még ebből többet kihozni, esetleg VB kijutást…persze majd idővel kiderül.

Dibusz Dénest meg szabályosan megalázta a magyar válogatott kapusposzton, vele harcoltuk ki veretlenül a kijutást, erre nulla, mégegyszer mondom 0 (zéró!) lehetőséget kapott az EB-n, legalább 1 meccset vagy félidőt megérdemelt volna, kitudja mi lett volna az eredmény ha ő véd mondjuk Svájc vagy a Németország elleni meccs 2. félidejében.

júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
91%

Most mi a baja mégis Rossinak? Bármit kér megkapja, bármit csinál nem rúgják ki, utalják neki havi szinten a 10 millió forintokat, állami szponzori szerződések (pl Mol), állampolgárság, és akkor ezek mellett úgy viselkedik mint egy 5 éves akivel kiabáltak otthon.


Ha ezt ingyen csinálná, hobbiból, akkor jogos lenne, hogy azt mondja, hogy elegem van a károgásból, csinálja más, de amikor havi szinten 10 milliókat kapsz átlagosan, akkor is ha 0 teljesítményt raksz le, akkor nehogy már pátyolgatni kelljen egy felnőtt ember lelkét.

júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
80%
Örülök. Nem találnánk másik ilyen jó szövetségi kapitányt.
júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
#11 Szerintem Szalai A. a svájci meccs miatt lett kegyvesztett, az ugyanis leginkább rajta ment el. Folyamatosan bal oldalon, az ő oldalán tudtak támadni a svájciak.
júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
72%

Nem érdekel de meg vagyok sértődve, hogy én pl mint egy kisvárosi átlag fiatal ember élek halok a fociért és ha betennének a kezdőbe jöhet szembe akárki biztosan meghalnék a pályán, engem nem tesznek be de a túlsztárolt nyaloncokat akik csak lötyögnek a pályán azokat berakják.


Pedig akármennyire hihetetlen ha a kezdő 11 az olyan átlag emberekből állnának akik valóban a hazáért küzdenének azok simán elpicsáznák a nagy focistákat.

júl. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Na amikről most vitáztok hogy túlsztárolt nyaloncokat betesznek az pont Rossi kompetenciája lenne hogy megakadályozza és találjon elhivatottabb ki nem aknázott "ismeretlen" fiatal focistákat, valamint szembe tudjon szállni a Ner nyomásával ez ügyben is.
júl. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
79%
Kár, hogy sem Rossi, sem Jürgen Klopp nem ért annyira a focihoz, mint az itteni kommentelők, és nem esik le nekik, hogy Szoboszlai egy túlsztárolt nyalonc.
júl. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!