Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A pálya szélén, akik egyfolytá...

A pálya szélén, akik egyfolytában futnak ott valamilyen mezben, vagy nem tudom, ők kicsodák, és mit csinálnak? A talajt szépítik? De ha igen, akkor miért kint?

Figyelt kérdés
júl. 2. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ők a cserejátékosok
júl. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. A földet tapossák vagy mit csinálnak, és egyfolytában futnak, vagy nem tudom. Miért fárasztják magukat akkor? Vagy ez egyfajta bemelegítés? De mi az a ruha rajtuk? Eltér a csapatok színétől
júl. 2. 22:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A világoskék mezben futó bíróra gondolsz? Követi a labda mozgását és a játékosokat síppal a szájában hogy nem e történik szabálytalanság. Vagy a partjelzőkre gondolsz?
júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a partjelzőkre gondol a kérdező, vagy a melegítő cserejátékosokra. Direkt vesznek fel megkülönböztető mezt, hogy ne zavarja a játékosokat és a játékvezetőket. Bár azt hittem ez mindenki számára egyértelmű, kivéve, ha most először látott valaki futball mérkőzést :D
júl. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, nem vagyok nagy fan, csak most elkapott az eb láz. Nem a partjelző, őt tudom, ő emeli a zászlót az oké. De ezeket meg mindig mutatják, hogy ott a földet tapossák, de akkor lehet, hogy a cserejátékosok.
júl. 2. 23:59
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az egyengető emberekre gondolsz.a pálya középső részét 20 mezőnyjátékos tapossa, tehát a szélénél muszáj viszzataposniuk mert különben középen besüllyedne a talaj.
júl. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na erről beszéltem. Akkor mégsem cserejátékosok. Valami nagyon fura "mezben" vannak, és igen, mintha a talajjal csináltak volna valamit. De most már tudom. Köszi.
júl. 3. 10:22
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
20 éve nézek focimeccseket, de nem tudom kikre gondolsz akkor. Csinálj egy fotót a tévéről, amikor őket mutatják vagy google-ról szedj egyet, és linkeld be.
júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!