Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért van a fociban LES? Mi...

Miért van a fociban LES? Mi értelme?

Figyelt kérdés
júl. 2. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A lesszabály előtt 7-8 gólos meccsek is voltak a nyertes javára. Csak úgy...
júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne ez a szabály a csatárok nagyjából ki sem mozdulnának az ellenfél tizenhatosáról, (mint anno CR7-nek volt szokása campelni mindig lesen) csak ívelgetni kéne fel a labdákat és akkor ilyen 11-9-es meccsek lennének, az lássuk be hülyeség lenne.
júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Mert a foci amúgy is faék egyszerű kellett bele egy kis nehezítés.
júl. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a felvilágosítást.
júl. 2. 22:59
 5/8 A kérdező kommentje:

3-as.


Azért a foci nagyon nem faék... Rengeteg kreativitás, összpontosítás kell hozzá, és nem beszélve a nyomás alatt lévő csapatról, akik mondjuk kiesnének, ha nem lőnének gólt, stb. Ez többről szól szerintem.

júl. 2. 23:00
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

5

De faék egyszerű sport. Alig vannak szabályok, a buta parasztok igényeihez igazították.

júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem igaz. Azok a cselek, amiket bemutatnak, az, hogy minden játékosnak MINDIG készen kell állnia arra, ha mondjuk passzolnak neki, és az ellenfél csapatának is, ez egy hatalmas fizikai, és mentálisan is megterhelő munka az egész csapatnak 90 perc alatt. Én nem értek veled egyet, mert lehet bármilyen egyszerű szabályzat(Lásd, sakk), ahhoz, hogy ott is kiemelkedő teljesítményt nyújts, azért rengeteg más dolog is kell.
júl. 2. 23:58
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

7

Fizikailag egy rossz vicc. Kétszer 45 perc abból többnyire sétálgatnak vagy a földön fetrengenek mert valaki összekócolta a frizurájukat. Sokféle sportot kipróbáltam a foci toronymagasan a legegyszerűbb szabályok tekintetében is meg fizikàlisan is. Úgy lett kitalálva hogy az utolsó fogatlan alkesz gyárimunkás is megértse. Ezért olyan népszerű.

júl. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!