Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek is felesleges...

Szerintetek is felesleges hosszú az Európa bajnokság?

Figyelt kérdés
Az első forduló nagyon jó volt, minden meccset követtem, érdekes volt látni minden csapat bemutatkozását, színvonalas meccsek is voltak. Aztán mostanra kezd egyre unalmasabbá válni, a meccsek színvonala is sokat esett, meg negyedjére láttam játszani a csapatokat úgy hogy még csak a 16 között járnak...2 fordulót ki kellene iktatni mert így feleslegesen sok a meccs.
júl. 2. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A VB is ugyanez szokott lenni
júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ott legalább feleződik a csapatok száma a csoportkör után, és színvonalas meccsek szoktak lenni a kieséses szakasz első körében is. A 48 csapatos VB lesz olyan borzalmasan vontatott mint a 24 csapatos EB...
júl. 2. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

itt is feleződnek, már csak 8 csapat van ,

a hétvégén 4 marad.

júl. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek. Túl sok a meccs, unalmas. A 16 csapatos Eb bőven elég volt. Húzzák, mint a rétestésztát, de minek..?
júl. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
54%

Egy kérdés jár csak a fejemben a meccsek alatt: "Mikor lesz már vége ennek a reteknek?"


A hármas sípszó a legjobb rész!

júl. 3. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Nem kötelező nézni minden meccset. Minél több a mérkőzés annál nagyobb profit az UEFA-nak. Kivan ez találva…2016, 2020-as EB is ilyen volt már, vagy azokat nem nézted annyira?

Én élvezem, mert szeretem a válogatott focit, legalább van mit nézni az M4-en, május végén kb mindenhol véget értek a profibb bajnokságok, már a körmöm lerágtam mikor lesz végre foci, vártam nagyon a június 14-t. Bele se merek gondolni mekkora űr lesz, üresség érzés lesz a döntő után bennem :( Uborkaszezon lesz, de majd csak kibírom valahogy a szeptember 7.-i Nemzetek ligája kezdésig.

júl. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4#

akkor neked elég volt június 29-től becsatlakozni a bajnokságba, onnantól már csak 16 csapat volt talpon.

júl. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5$ sípszó után azért kapsz jutalmat ?
júl. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!