Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Magyarország simán kiverte...

Magyarország simán kiverte volna ezt a tesze-tosza portugál csapatot?

Figyelt kérdés
júl. 2. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
A magyar válogatott max. az öltöző budijában verte volna ki magának a pélót.
júl. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Persze, mint 2021-ben, 2017-ben, 2016-ban.

Megkaptuk volna a szokásos hármast ezúttal is.

júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem verte volna ki. Nem vagyunk Szlovénia szintjén. Szlovéniának több klasszisa is van, nekünk csak egy, de az az egy se tud teljesíteni mostanában.


Arról nem beszélve, hogy Oblak mentette meg a seggüket többször is. A mi lepkéző Gulácsink 3at benyelt volna.

júl. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
2-3 góllal győztek volna a portugálok. A portugál válogatottat fennállása óta tétmérkőzésen nem tudta még legyőzni a magyar válogatott és ez szerintem a jövőben sem lesz másképp.
júl. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sima 3-0 lett volna Portugáliának.
júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Maximum a farkukat.
júl. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán biztos nem vertük volna aki a portugálokat. Viszont szerintem lett volna esélyünk. Gondoljunk csak bele, hogy a németek ellen se voltunk ám rosszak. Portugália nincs teljes formában, talán még meg is viccelhettük volna őket.
júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

“2-3 góllal győztek volna a portugálok. A portugál válogatottat fennállása óta tétmérkőzésen nem tudta még legyőzni a magyar válogatott és ez szerintem a jövőben sem lesz másképp.”

Hogy micsoda? :D Úgy érted a magyar válogatott nem tudta még soha legyőzni a portugálokat, ugye?

júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja jó semmi, rosszul olvastam a szöveget sry...ilyenkor kéne a komment szerkesztése funkció az oldalra...
júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%
A németek ellen sem voltunk rosszak, ja nem, csak 20 percig se volt nálunk a labda, és a németek félgőzzel egykapuztak, de ezt leszámítva…
júl. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!