Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nem röhejes, hogy az M4...

Nem röhejes, hogy az M4 stúdiójában a francia-belga EB-meccs színvonalán fanyalog a műsorvezető meg az egyik vendége, holott egy magas színvonalú, lendületes meccsről van szó?

Figyelt kérdés
Ugyanezek az emberek meg lelkendeztek a németek elleni 0-2-s vereséget hősiesen védelmező magyar csapat játékának színvonalán..

tegnapelőtt 19:18
A kérdező szavazást indított:
De igen
Nem
Nem tudom megítélni
14 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:
Tény, hogy a belgák gyilkolják a focit, de a franciák hajtanak, szépen kombinálnak, csak a befejezés hibádzik, de már nem sokáig, úgy érzem.
tegnapelőtt 19:25
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Én már azt sem teljesen értem hogyan engedhették ezzel a kabaréba illő maszkkal játszani Mbappét. Egy normális meccsen ilyenért piros lap jár és akkor még örülhet is, hogy kiküldik a pályáról. Mi lesz a következő, kerekesszékben játszanak, mert eltört a lábujjuk?
tegnapelőtt 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Hát a német-magyar jobb volt, legalább voltak gólok. Ez eddig uncsi, ha zavar kapcsolj át addig amikor a félidei szünetben elemeznek a “szakértők” vagy némitsd le addig a TV-t, én néha azt szoktam. :DD
tegnapelőtt 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
A csigaevők... 0-1
tegnapelőtt 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Szinvonaltalan, unalmas, szar meccs volt. Következő körben a franciák mennek haza.
tegnapelőtt 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a gólhiánytól eltekintve magad színvonalú meccs volt egy támadó és egy vedekezésre berendezkedett, nagyon képzett játékosokból álló csapat között
tegnapelőtt 19:59
 7/9 szántóvető ***** válasza:
87%

2)

"a vb-elődöntő - amelyen az olaszok hosszabbításban 4-3-ra nyertek - 67. percében Beckenbauer súlyos vállsérülést szenvedett. De miután a válogatott már kihasználta két cserelehetőségét, kificamodott vállal, kulcscsonttöréssel, felkötött karral is végig a pályán maradt"

tegnapelőtt 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
Az eddigi egyik legsz*rabb meccs volt, nemtudom te miről beszélsz kérdező, amikor írod hogy "magas színvonalú" :DDD
tegnap 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó, hát akik a színvonalat a sok gólban mérik, azoknak beszélhetek..
tegnap 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!