Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A magyar válogatott kiesése...

A magyar válogatott kiesése után nézed még az EB-t?

Figyelt kérdés

jún. 28. 06:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
11%

Mondjuk aki a sok gólnak szurkol, annak nem értem hogy lehet éppen az olasz válogatott a kedvence. :)


#8

Egyáltalán nem hiányzott a magyar válogatottból a lelkesedés és az odaadás. Te mit néztél?

jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%
Nocsak, na miért, már el is kezdődött az EB? :D A fenébe, elnéztem a naptárat, TV-t, rádiót, közösségi médiát nem néztem, lemaradtam kicsit..na mindegy gondolom a spanyolok is kijutottak, nekik drukkolok mindig, miattuk nézem az egyenes kieséses szakaszt.
jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
34%
Eddig se a magyarok miatt néztem, sőt, kifejezetten örülök hogy végre arra is lehet koncentrálni ami a pályán zajlik, és nem azt kell számolgatni mikor mi jó a magyarok továbbjutásához, rettentően untam már.
jún. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Perszehogy.Attól hogy kiestek a magyarok még nem áll meg az élet.
jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!