Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerbia teljesítménye beárazta...

Szerbia teljesítménye beárazta a veretlen magyar kijutást is?

Szerbia abban a gyengécske C csoportban is utolsó lett 2 ponttal, 1 szerzett góllal (azt is utolsó percben), igazából esélyük nem volt nyerni egyik meccsen se.
jún. 26. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aha, be. A C csoporttagok közül, amugy mi vertük Szerbiát többször, angolokat is, a szlovének meg egyiket se tudták megverni, de még dánokat és így továbbjutottak. Jól bearázták ott egymást is. Leggyengébb csoport az EB-n.
jún. 26. 15:30
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Gyalázatosan gyenge csoport volt, szégyen hogy 6 meccsen 7 gól született, két 0-0 eredmény mellett. Ezért is kellene megreformálni a sorsolási, illetve a továbbjutási rendszert, mert míg innét, ilyen teljesítménnyel hárman is továbbmentek, addig a bivalyerős B csoportból meg kiestek a horvátok is.

Régóta mondom, hogy rangsorolásnál nem a pontokat kellene nézni meg az egymás elleni meccseket, hanem elsődlegesen a lőtt gólok számát.Akkor nem lenne alibizés meg kényelmes 0-0 meccsek amiken halálra unják magukat a nézők.

A kérdésre válaszolva, csak az elvakult fanatikusok hitték azt hogy ez a magyar csapat mennyire jó. Hulla gyenge selejtező csoportot sikerült megnyerniük, aztán mindenki el volt ájulva. Most meg azon matekoznak hogy milyen eredményekkel tudnának az aranylábak továbbcsusszanni utolsó utáni pillanatban, úgy hogy a bővítés miatt már lassan mindenki továbbjut. Szánalmas.

jún. 26. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kijutást bélyegezte meg, hanem eleve a magyar csapat veretlenségi sorozatának értékét.

Vegyük akkor csak sorba:

- kikaptunk a NL-ban az egyetlen olyan csapattól - azzuri -, amelyik azt a csoportunkban komolyan vette

- itthon vertük a nagyon acélos litván csapatot

- idegenben kiszenvedtük MNE ellen a 0-0-t

- sikerrel vettük a félelmetes bolgár csapatot

- idegenben fordítással vertük a szerbeket (talán ez az egyedüli valamit érő meccs)