Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Matematika fanok, nézitek ma...

Matematika fanok, nézitek ma az EB E csoportjának meccseit?

Figyelt kérdés

Ezt a csoportot mindenki elfelejti, mondván, nem befolyásolja a magyar továbbjutást. Ez nem így van, de tény, hogy irreális innen várni a továbbjutásunkat.


Ennek ellenére leültök megnézni? Vagy ha időközben úgy alakul az eredmény, odaszegezed magad a TV elé? Pl. 67. percben Belgium 2-0-ra veri Ukrajnát, a románok pedig 3-0-lal mennek, akkor már megcsapja a magyar válogatottat a továbbjutás szele. Ekkor leültök drukkolni a románoknak?


jún. 26. 07:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, mivel a legtöbb EB meccset megnéztem eddig, ezért ezt is meg fogom.
jún. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Na, most elképzeltem a turulos pólót viselő kopaszodó, sörhasú magyar szurkolót, ahogy a románok 90+5. percben szerzett góljánál ordítozik és üvölt...
jún. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem az első forduló óta csalódás ez az EB, amit a csoportkör utolsó fordulójában művelnek a csapatok az meg egyenesen gusztustalan, alibi focit játszanak a top válogatottak is (lásd angolok, franciák, spanyolok)
jún. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egygólos román győzelem is elég, ha a belgák kettővel nyernek
jún. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4 Nem elég.


Ebben az esetben a csoport negyedik helyezettje Ukrajna lenne, 3 ponttal és -4 gólkülönbséggel, míg a csoportharmadik Szlovákia lenne, szintén 3 ponttal és -1 gólkülönbséggel.


Mivel Magyarország 3 ponttal és -3 gólkülönbséggel áll, az egygólos román győzelem nem elég nekünk.

jún. 26. 09:34
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Tévedsz, mert ebben az esetben már Ukrajna lenne a harmadik és nem Szlovákia. (Közöttük pontegyenlőségnél az egymás elleni eredmény döntene Ukrajna javára)

De ez persze csakis akkor érvényes ha mindketten kikapnak, hiszen két mai döntetlen esetén már négyes pontegyenlőség lenne, onnét a gólkülönbség számít a körbeverések miatt és ez Szlovákiának kedvezne.

jún. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 Közben utánanéztem, igazad van, rosszul tudtam.


Ez így viszont nem is éppen a science fiction kategória.

jún. 26. 11:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Két döntetlen lett végül, a belgák szinte semmit nem tettek a győzelemért, pedig emiatt most a "halálágra" kerültek...
jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!