Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » (Labdarúgó EB) A románok...

(Labdarúgó EB) A románok elintézhetik a magyar továbbjutást, ha alaposan kitömik Szlovákiát. Ugyanez fordítva is igaz. Nem lenne ez komikus?

Feltételezve, hogy Belgium is igencsak elveri Ukrajnát, úgy, hogy övék legyen a csoport utolsó helye.

Elképzelem a nagymagyarországpólós, megsárgult fogú, Kőbányait kortyolgató Jóskát, ahogy valamelyik gyűlölt szomszédunkat 😅😅 Ilyenkor sutba dobnák az alig létező büszkeségüket?

jún. 24. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Attól a csoporttól pont nem függ a nyolcaddöntőbe jutásunk sorsa.
jún. 24. 23:01
 2/10 A kérdező kommentje:

#1 Dehogynem.

Ha az utolsó fordulóban

Románia - Szlovákia 5-0, illetve

Belgium - Ukrajna 4-0, akkor

a csoportharmadik Szlovákia lesz, 3 ponttal, -5 gólkülönbséggel, vagyis előzzük őket a rangsorban.

jún. 24. 23:04
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
A nyomorék holland bíró elintézte a magyaroknak azzal hogy egy 3-4 perc ráadást igénylő meccsre érthetetlen okból rárakott 8 percet, aminek az utolsó percében ki is egyenlítettek a nyomorult olaszok.
jún. 24. 23:05
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen arányú gólkülönbségű vereségbe nem fognak beleszaladni kérdező. Ennek nincs realitása amit leírtál.
jún. 24. 23:06
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Percekig var vizsgálat volt a 11-es előtt, plusz a cserék és a szabálytalanságok, te milyen 3-4 percet igénylő hosszabbításról beszélsz?
jún. 24. 23:07
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha magyarok továbbjutása ellen szurkol valaki akkor annak holnap a szlovénoknak kell szurkolnia, hogy legalább egy x-et hozzanak ki az angolok ellen.
jún. 24. 23:18
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
#5 A VAR-ozás egy, max másfél percig ha tartott, a cserék maximum 3 perc, a szabálytalanságokat meg nem szokás beleszámolni, a játék része. Nagyon maximum 5 perc ráadás lett volna itt reális, többi meccsen se volt annál több hasonló játékkép mellett (kivéve a magyar skótot ahol szintén 6-7 perc lett volna a reális a 11 helyett).
jún. 25. 00:48
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
A katari vb-n a meccsenkénti 9-10 perces hosszabbítások miért nem zavartak ennyire senkit? Ott sem indokolta semmi a 10 perces hosszabbításokat.
jún. 25. 06:23
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A skótok elenni meccsen mondjuk pont reális volt a 10 perces hosszabbítás, mert Varga Barnabás sérülése miatt állt csak 5 percig a játék.
jún. 25. 07:14
 10/10 MGéza ***** válasza:
100%
#7: Aha, érem... És az kb 5 perc a 70-74-ig amíg eldöntötték hogy Vargát le kell vinni vagy sem, az ugye nudli? Egyébként meg bírói felfogás kérdése, van aki nem számít be sok időt, van aki igen, pont ezen az EB-n megfigyelhető hogy a bírók nagyon mások ez ügyben, a horvátok ellen az olaszok például 8 percet kaptak különösebb indok nélkül, de volt már csak 3 perces ráadás is.
jún. 25. 08:29