Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szoboszlai Dominik hogyhogy...

Szoboszlai Dominik hogyhogy játszott most az EB-n úgy, hogy őt átigazolrák a Liverpool-hoz?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy ilyenkor atjohet a magyarokhoz is jatszani? Vagy ez hogy van? Nem nagyon értem.

jún. 24. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem tűnt volna fel az összes játékos átjött a klubcsapatából. Remélem csak troll kérdés mert ennyire hülye nem lehet valaki.
jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Klubfoci meg válogatott 2 külön dolog. A horvát Modric is épp most játszik a hazájáért, miközben amúgy 3 hete a spanyol Real Madridban BL-t nyert.
jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
C.R. 007-es ügynők is több csapatban játszik ...
jún. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A válogatottságnak az állampolgárság a feltétele, nem az, hogy otthon játsszon valaki.
jún. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt válaszokat. Nem vagyok hülye kedves egyes hogy igy ledegradálj, szimplán nem vagyok otthon a fociban de ez érdekelt es szerettem volna megtudni. Gondolom te sem vagy mindent tudó, biztos vagyok benne, hogy van olyan dolog amit en tudok te meg nem. Legyen szép napod😊
jún. 25. 13:35
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
A sportban egyáltalán nem vagy otthon hiszen minden csapatsportban van egy játékosnak klubja meg válogatottja. Kézi, kosár, röplabda, vizilabda, foci, ezek szerint egyiket sem követed mivel akkor tudnád hogy mindegyiknél vannak bajnokságok és válogatott világversenyek.
jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez tény. Nem vagyok otthon a sportban. De szeretnék informálódni. Ez olyan nagy bűn amiért így kell válaszolni egy embernek? Nekem is vér folyik az ereimben. Gondolom a foci drukkerek sem úgy születtek hogy mindent tudnak. Ők is valahonnan információt szereztek róla. Ha meg azt mondanám hogy nem akarok semmit sem tudni a fociról akkor meg az lenne a baj és a nagy foci rajongók talán haza árulónak tartanának.
jún. 25. 14:22
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem bűn csak nem értem miért akarsz megfelelni másoknak, ha nem érdekel a foci akkor nem érdekel, miért fontos az hogy ki mit mond? Én szeretem a sportokat de a foci EB nem annyira érdekel és magasról teszek rá ki mit gondol, nem fogom pocsékolni az időmet hogy ilyen szlovák-román vagy ukrán mecseket nézzek. Majd ha már élesebb lesz a küzdelem az egyenes kiesésben akkor belenézek, addigra hátha kihullik már a sok töltelékcsapat, köztük a magyar is. De egyébként az hogy van válogatott meg hétvégente bajnoki fordulók ezt egy laikus is tudja még ha nem is érdekli hiszen Liverpool az egy város név, míg Magyarország egy ország, ezt mindenféle sportismeret nélkül illene tudni és ha ránézel az EB mezőnyére itt csak országok szerepelnek, nincs Liverpool, Manchester, Madrid, Barcelona stb.
jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Engem apszolut nem erdekel más mit gondol. Csak észrevettem es meg akartam tudni. Mellesleg tudom h a Liverpool egy város ahogy az is, hogy MagyarORSZÁG egy ország. Csak azt nem tudtam hogy azert mert a Liverpoolnál van amiatt most játszhat mas csapatban is vagy sem. Most már tudom. En meg nem ugy vagyok sport rajongó hogy nézem a tévében hanem sportolok. Ennyi. Köszönöm azoknak akik válaszoltak. Mostmár tudom
jún. 25. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!