Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van olyan elvetemült focirajon...

Van olyan elvetemült focirajongó, aki nézi a 3, 6, és 9 órakor kezdődő EB-meccset is?

Figyelt kérdés

jún. 22. 16:38
1 2
 1/13 Noren1989 válasza:
77%
Teli vannak a kocsmàk az ilyen rajongókkal.
jún. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Igen, bár a 9 órásakat nem mindig tudom megnézni.
jún. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És ezek komolyan délután 3-tól este mondjuk 10-ig ott ülnek, isznak és kajálnak és nézik a meccset?
jún. 22. 16:55
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Túl sok idő a 90 perc, mindig nyomogatom közben a telót. Bővel elég lenne kétszer fél óra...
jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
64%
Twitchen cristijan és rekal is nézi mindennap.
jún. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Nálunk ilyen háttérzaj szinten megy a tv most ha itthon vagyunk és ráérünk délutánonként (amúgy nem szokott), engem nem érdekel, a férjem is csak úgy "nézi", hogy közben ezt-azt csinál, aztán ha olyan történés van, akkor odafigyel egy darabig.
jún. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Igen, nézem valamennyi meccset. Amit nem tudok azt felveszem és később megnézem. Most épp a Lengyel-Osztrák megy felvételről.
jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kieg (#7 vagyok). A holnap kezdődő harmadik körre készülve ahol párhuzamosan mennek a meccsek, betettem a tévé alá egy monitort, rádugtam egy MinDig TV dekódert és így megy majd mindkettő egyszerre (a monitoros hang nélkül, de elég egy is). A régi CRT-n volt kép a képben funkció, akkoriban azzal oldottam meg, sajnos az LCD-k ezt már nem tudják.
jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#7, de hogy bírod ezt? Hogy nem fájdul meg a fejed a sok nézéstől meg közvetítéstől?
jún. 22. 18:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért fájdulna meg a feje? Más tiktokot vagy sorozatokat néz ugyanennyi ideig.
jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!