Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A hollandok 100%-ig szabályos...

A hollandok 100%-ig szabályos gólját miért vették el?

Figyelt kérdés

Persze bevonalazták hogy les volt, csak hogy azt nem kellett volna 5 percig videózni. Ugyanis az a játékos nem avatkozott játékba, meg sem mozdult, a gól így teljesen szabályos volt.

Nyilván a valóságban egyértelmű hogy azért vették el hogy 0-0 legyen a meccs, valami okból minden EB-n kötelező 0-0-ra fújni legalább egy meccset, de az indoklás azért érdekelne, hogy kő szabályos gólt mégis mi alapján vettek el. Amióta létezik a futball, azóta az a szabály, hogy akkor les ha a lesen lévő játékos játékba avatkozik. Mivel ez itt nem történt meg, így nem lehetett les, mégis les miatt vették el. Indoklásra kíváncsi lennék.



jún. 21. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is bunda volt, még az első félidőben volt egy francia helyzet amikor Griezmann kb 3 méterre az üres kaputól elesett a labdában. Továbbjutott mindkét csapat az 1 ponttal és mellé kerestek egy kis pénzt.
jún. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Tipikus magyar vagy azt hiszed jobban ismered a szabályokat mint a bíró. Azért vették el mert a lesen lévő jàtékos zavarta a kapust. A kapus zavarása meg játékba avatkozás, konkrétan le van írva a szabályokba (onnan tudom hogy egy hónapja vizsgáztam belőle) Ez egy nagyon jó döntés volt.
jún. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Erre mondják, hogy Isten nem ver bottal. A német-magyar meccsen ugyanis holland bíró és videóbírók adták meg a szabálytalan első német gólt, illetve nem adtak meg nekünk egy tizenegyest.
jún. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3

Az a gól sem volt szabálytalan. Az pont szürke zóna a szabálykönyvben, én is megadtam volna, meg szerintem 10-ből 9 játékvezető megadja. A kezezés véleményesebb volt

jún. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinte a kapus mellett állt a lesen lévő játékos, nem volt szabályos gól.
jún. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, talán állj be a hideg zuhany alá, aztán már hideg fejjel olvasd el a vonatkozó szabályokat és ezek után nézd vissza újra több kameraállásból a történteket. A konteózás senkit nem érdekel.
jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!