Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyire visel meg téged...

Mennyire visel meg téged Szoboszlaiék teljesítménye? Hogy lehet ,hogy négy éve oda-vissza vertük az angolokat ,németeket? Miért hisztiznek az első gól után és mutogatnak a bíróra? Mi állhat a háttérben? Tényleg Szoboszlai az új Puskás?

Figyelt kérdés
jún. 20. 11:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%

#10

Melyik mérkőzés volt kiegyensúlyozott?

jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
94%
9 nem tudom te milyen mérkőzést néztél tegnap, de jó formán csak egykapuztak a németek, volt, hogy percekre benyomták a magyar válogatottat a kapujuk elé, szóval én kiegyensúlyozottnak nem tudnám nevezni a tegnapi meccset.
jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%
Semennyire nem visel meg. Szoboszlai sztárolása remélem lenyugvóban van, egyáltalán nincs abban a csávóban annyi, mint ahogy előadják. A bírókra meg azért mutogat mindenki, mert ez tipik magyar módszer. Ha a játékkal nem tudunk feljebb kerülni, akkor bízunk a szerencsében. Ha az sem jön be, akkor pedig szídjuk a játékvezetőket, hogy baloldaliak, liberálisok, háborúpártiak, ja és Gyurcsány emberei.
jún. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Psycho ***** válasza:
94%

Valamelyest megviselt, mert ennél többre számítottam.

Na, nem a németek ellen (bár de, titkon ellenük is). Ne felejtsük el, hogy ugyanez volt a meccs képe a legutóbi EB-n, amikor is x lett. Ott az volt a különbség, hogy nekünk ami volt helyzet, bement. De akkor is egykapuztak a németek.


És ez így van jól. Hülye lennél "kiscsapatként" belemenni egy magas letámadásba és megpróbálni tartani a labdát stb. Nem fog menni. A taktikával nincs gond.

Ráadásul ezek a németek most egybe lettek gyúrva, simán benne vannak a 4 legesélyesebb team között. Nem szégyen kikapni tőlük, főleg, hogy ők hazai pályán voltak, így extra motiváltak és lelkesek.


---


A Svájc elleni volt nagyon elszomorító. Saját tudásunk alatt teljesítettünk. Nem is értettem az első félidőt. Csak sejteni véltem, mi lehetett a háttérben. Számomra úgy tűnt, túl nagy volt a nyomás, túl sok volt az elvárás. Emiatt görcsösek voltak a srácok, idegesek, és így aztán sokat hibáztak is.

A félidő jót tett, de akkor már sajnos késő volt. Sokszor ennyin múlik.


---


Hogy miért ment a bírózás? Mert kétes szituáció volt. Aki játszott focimeccset valaha, pontosan tudja, mi zajlik le ilyenkor az emberben a pályán.


---


Szoboszlai-e az új Puskás? Attól a szinttől még messze van. Meg nem is feladata, hogy az legyen. Legyen ő a Szoboszlai. Nem más örökségét és kultuszát kell kergetnie, hanem a saját teljesítményét, tudását fokoznia.

De kívánom neki, hogy legyen belőle hasonló kaliberű név!

jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!