Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Egy esetleges Skócia elleni...

Egy esetleges Skócia elleni vereség a Rossi-korszak végét jelentheti?

Figyelt kérdés

jún. 20. 09:01
 1/8 anonim válasza:
77%
Esélyes
jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem külföldről kap ajánlatot egy klubcsapat irányítására. Már tavaly is volt több megkeresése, de én esélyesnek látom, hogy az EB után távozik főleg, ha a skótoktól is kikap a válogatott.
jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Ha a drukkerek meccs után belázadnak mint Andorra ellen, akkor igen.
jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Jó lenne, mert gyenge edző, kipukkadt az olasz lufi. Gáz hogy 10+ éve itt van, és még mindig tolmáccsal nyilatkozik, el nem tudom képzelni hogy tudja motiválni a csapatot a meccs előtt vagy félidőben. Nem hiába nem kellett eddig semmi komoly csapat élére, egyszer pedig nyilatkozta egy Serie A-s topcsapat lenne az álma. Emberileg is elvágta magát sok szurkolónál hogy Lang, Szalai Ati féléket tett a kezdőbe Svájc ellen, az meg a magyar kapusposzt megcsúfolása hogy még mindig nem adott lehetőség Dibusznak, inkább a lepkekirály Gulát részesíti előnyben, holott nyilván a német válogatott játékosok nagyrésze jól ismerte Gulácsit hogy mire számíthatnak tőle. Nem vagy fradis, de akkor is megérdemelné legalább az utolsó meccset Dibusz, ha már vele jutottunk ki veretlenül.
jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
nem vagyok fradista* elírtam
jún. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Dárdai Pált kellene visszacsábítani a válogatott élére.
jún. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Miért jelentené? Ha az Albánia elleni dupla-zakó után maradt, akkor most se küldik el, csak ha ő maga akarna távozni. De jobb ajánlatot úgyse kapna.
jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
NEM! :)))
jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!