Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szoboszlai Dominik miért lett...

Szoboszlai Dominik miért lett ilyen felkapott, hogy mindenki őt sztárolja, még a Meki is?

Figyelt kérdés
Tényleg annyira jól rúgja a labdát?
jún. 19. 23:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Én nem értek a focihoz, kisnyugdíjas vagyok.
jún. 19. 23:27
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A meki nem sztárolja, csak mivel most van az EB időszak és a magyar válogatott csapatkapitánya Szoboszlai, nyilván ez egy jó húzónév most a mekinek, hogy promotálja a gyorséttermet. Szoboszlai meg csak lediktált egy rövidebb menüsort és az abból bejövő pénzösszeg X összege őt illeti meg. Mindenki jól járt.
jún. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, és köszi a választ. De ott van a Telekom is, vele akarja mindenki eladni a sz*rjaikat. Akkor ez a "húzónév" miatt lehet.
jún. 20. 00:01
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Orbán valami haverjának a gyereke, ki lett kiáltva mint a következő Puskás, azt közben egy kövér nulla, a teljesítménye gyalázatosan gyenge, a két EB-meccsen is egy értelmes megmozdulása nem volt. Ha nem lenne fideszközeli, a válogatottban se lenne benne. A Liverpoolba is befizették, aztán a padon ül folyamatosan, mert amint pályára engedik az ellenfélnek ad gólpasszokat...
jún. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezek szerint igaz, hogy Szoboszlai vkinek a vkije, és ezért lett ilyen felkapott játékos.
jún. 20. 00:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészítve a 4-es kommentelőt: az apja foci edző Szoboszlai Zsolt. Én jó ha 3 válogatott meccsre emlékszem ahol jól játszott Dominik, néhány éve törökök ellen, Izland ellen meg most ősszel Montenegró ellen...a többi felejthető teljesítmény volt
jún. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!