Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért nem írják jóvá a fogadás...

Miért nem írják jóvá a fogadást? Vesztesnek írják. (Tippmixpro)

Figyelt kérdés

Horvátország-Albánia meccsen 3.5 több büntetőlapra fogadtam. 4 sárgalap lett. Mind a 4 JÁTÉKOS VOLT!!! Az egyik JÁTÉKOS pályán kívül kapta. VISZONT!! Tippmixpro oldalon az alábbi olvasható mint Büntetőlapok szabályai: "A büntetőlapok száma az adott mérkőzésen kiosztott sárga lap(ok) és piros lap(ok) száma alapján határozható meg. Ha egy játékos sárga lapot kap, az egy büntetőlapnak számít. Ha egy játékos piros lapot kap, az kettő büntetőlapnak számít. Ha egy játékos egy sárga és egy piros lapot kap, az összesen három büntetőlapnak számít. Amennyiben egy játékos két sárga lapot követően kap piros lapot, összesen az is három büntetőlapnak számít. Fontos tudnivaló tehát az, hogy egy játékos egy mérkőzés során legfeljebb három büntetőlapot kaphat."



Itt az szerepel, hogy "Ha egy játékos sárga lapot kap, az egy büntetőlapnak számít."



Sehol nem írnak arról, hogy a játékosnak a pályán kell lennie vagy sem. Szóval így elég unfairnek tartom a Tippmixprot. Bár ez nem az első... tipikus magyarok.



jún. 19. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pályán kívül kapott sárga lap nem számit, szóval ez bukta sajnos..
jún. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen úgy van ahogy az első írja
jún. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A tippmixpro teljesen kuka, nem tudom mi van most, de nekem tegnap volt X összeg egyenlegem, este nyertem egy szelvénnyel Y összeget és a helyett hogy a két összeg összeadódva megjelent volna egyenlegként, reggel az fogadott, hogy 0 Forintom van.

Azóta sem adott választ senki az ügyfélszolgálattól, hogy mi a helyzet

jún. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!