Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A holnapi német-magyar meccsne...

A holnapi német-magyar meccsnek nagy a tétje?

Figyelt kérdés
Ha a magyarok nem nyerik meg, akkor még bejuthatnak a kieséses szakaszba? Mitől függ ez?

jún. 18. 23:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
A magyarok tuti nem nyerik meg.
jún. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%

Sajnos nagyon elvernek minket ma.

Svájc ellen nem tudom mi volt ez a gyamoltalan, besz@ri megnyílvánulás.

jún. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
6 csoport van. Minden csoportból az első 2 automatikusan továbbjut, valamint a legjobb 4 harmadik helyezett is továbbjut. Akár 3 ponttal is tovább lehet jutni egy csoportból, bőven volt rá példa az előző két EB-ről. Ha ma kikapunk a németek ellen még tovább juthatunk. Ha több csapat is 3 ponttal végez a 3. helyen, akkor a gólkülönbség fog dönteni arról h ki kerül a legjobb 4-be a csoport harmadikok közül. Jelenleg -2-es a gólkülönbségünk és ha mondjuk 3 gollal kikapunk a németektől akkor már -5-ös lesz, így ha mondjuk két gollal verjük a skótokat akkor se valószínű h -3-as gólkülönbséggel benne leszünk a legjobb 4 csoport harmadikban. Ha viszont csak egy góllal vernek a németek aztán 2-3 gollal verjük Skóciát, jó eséllyel tovább jutunk.
jún. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Már volt ilyen kérdés, jó lenne, ha megnéznéd. 3-4p is elég lehet a tj-hoz
jún. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
45%
Szarom le.. Németországba dolgozok
jún. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#3 Ha jól értem, akkor a következő meccset meg kell nyernünk a továbbjutáshoz és a többi már azon múlik, hogy a többiek hogyan végeznek? Hány gólt kellene rúgnunk a következő meccsen, hogy ez ne a többieken múljon?
jún. 19. 19:55
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudsz annyit rúgni, ez már bukta
jún. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De mennyi az annyi? Milyen képlet alapján számolható ez ki?
jún. 19. 19:59
 9/19 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék
jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
35%

Hálisten nem az országomnak szurkoltam, hanem ahol élem lassan 10 boldog éve az életem🇩🇪💪🏼.

A focihoz nem értek, de hogy a magyarok nem tudnak 1 csapatként működni az is biztos, meg hogy alig mertek átmenni a német oldalra hogy gólt rúgjanak..mi volt az elképzelésük a magyaroknak? Így hogy akartak nyerni?

Megérdemelték a vereséget, már bocs, minden magyar foci fannak. Ez van.

Le lehet pontozni ha akartok, ha a válaszomat törlik azt is szarom le. Sziasztok

jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!