Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szakadó esőben miért játszanak...

Szakadó esőben miért játszanak meccset?

Figyelt kérdés

Bőrig áznak, csúszkálnak, kiszámíthatatlan a labda. Ez így nem fair. Balesetveszélyes.


Miért elfogadott ilyen időjárási körülmények között megtartani a játszmát? Azt gondolom, hogy a fair play jegyében le kéne fújni az egészet és pótjátszmát tartani egy későbbi napon.



jún. 18. 21:18
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
"A játékvezető kizárólagos jogkörébe tartozik annak megállapítása, hogy a játéktér alkalmas-e mérkőzés lejátszására. Elmarad a mérkőzés, ha kedvezőtlen időjárási viszonyok vagy más elemi csapás (havazás, ESŐ, felhőszakadás, vízáradás, jégverés, fagy, tűzvész, VILLÁMCSAPÁS, orkánszerű szélvihar, földrengés, pályacsuszamlás, stb.) következtében a játéktér nem alkalmas mérkőzés lejátszásra."
jún. 18. 22:33
 12/37 anonim ***** válasza:
80%
villámvédelemről hallottál már?
jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
75%
11 játékvezető hatásköre. Az adott mérkőzésen valszeg úgy ítélte meg, hogy az időjàràs nem veszélyes
jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
93%

Akkor gondolj arra, hogy elmész külföldre meccsre, mint szurkoló.

Foglalsz repülőjegyet, fizetsz szállást, fizetsz meccsbelépőt. Ezek lehetnek 200-300.000Ft-os kiadás is, aztán közlik, hogy nem lesz meccs, mert esik az eső.

Na akkor lennék kíváncsi a fejedre!

jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
30%

14

:D :D

jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
#14 Gondolj arra, hogy kimész egy meccsre, amiből semmit nem látsz, mert szakad az eső. A kedvenc csapatod esik kel a sáros fűben. Én értem, hogy szórakozni mész oda, de ha egyszer nem jó az időjárás, akkor ez van. Amikor megvetted a jegyet, vállaltad a kockázatot. Ez a véleményem.
jún. 18. 23:28
 17/37 anonim ***** válasza:
85%

kérdező, kaptál értelmes, logikus, ésszerű válaszokat, ezzel szemben te minden választ lepontozol és továbbra is kapaszkodsz a hülyeségeidbe.

Javaslom menj ki 1-2 meccsre ESŐBEN, aztán gondold újra a dolgot...

jún. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Voltam már meccsen esőben, negyed óra után elmentünk. Később hallottam is, hogy megszakították. Voltam már koncerten is, aminek a jegye egy kisebb vagyonba került és elmaradt a rossz idő miatt. Nem örültem, de annak sem, ha megtartják esőben. Egyszerűen látni kell, hogy nincsen értelme.
jún. 18. 23:42
 19/37 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező - minden tiszteletben - de álomvilágban élsz!


Nem a sport része a gazdaságnak, hanem a sportnak lényege a gazdaság! A pénz és a hatalom számít, az alá mindent!

Azért ne feledd, mennyi pénzt keresnek a játékosok, mennyibe kerül lefújni egy meccset.

Bőrig áznak? Jaj, szegények, heti 50-100e €-ért eláznak... Szerintem ennyiért te is el "akarnál" ázni. Amit írtam, kereset, még nem is a legfelső polc, de annyit keresnek egy hét alatt, amit te 5 év alatt se.


A foci EB egy brand és egy baromi nagy piac. Lefújni meccset, eltolni a kiírást nagyon nagy károkat okoz és érdekeket sért. Ez hosszabb távon nagy veszteséget generál a mindenféle jogdíjak, meg egyéb szerződési pontok miatt.

jún. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
76%

3 évvel ezelőtt valamelyik EB meccsen (talán pont a Magyar-Német meccsen?) annyira ömlött, hogy a madártávlati képen már alig lehetett látni a játékosokat a közvetítésben. És azt sem fújták le.

Ehhez képest a tegnapi zápor 1-2 apró villámmal lóf*sz se volt :D

jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!