Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A német kapitánynak igaza van...

A német kapitánynak igaza van abban, hogy a magyar labdarúgó válogatott nagyjából egy szinten van a skótokkal (akiket 5-1-re vertek)?

Figyelt kérdés
[link]

jún. 18. 19:07
A kérdező szavazást indított:
Igaza van
Nincs igaza, a magyar csapat erősebb, mint a skót
Nincs igaza, a magyar csapat gyengébb, mint a skót
Nem tudom, én ehhez csacsi vagyok
14 szavazat
 1/5 Hellmano ***** válasza:
88%
Ezzel azt akarja sugallni, hogy nekünk is gurítanak egy 5-öst, szóval fel lehet készülni :D
jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
Abban biztos vagyok, hogy mi nem kapunk egy 5-öst a németektől. Nagy csapatok ellen jól szoktunk játszani.
jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Ja..nagycsapatok ellen. Belgium 4-0 régebben EB-n, Portugália ellen 3-0 az előző EB-n. A Nemzetek Ligáját hagyjuk most..
jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
#3 Sikerült két látszólagos kivételt felhoznod, de ezeken sem voltak annyival jobbak az ellenfelek, mint amit az eredmény mutat.
jún. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4:


Igen, de jellemzően az esélytelen pozíciójából, illetve nagy tét nélküli meccseken szokott jobban menni.


Most komoly elvárásokkal utazott ki a csapat, eddig ez mintha agyonnyomná őket.

jún. 18. 21:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!